Ek Tha Raja Ek Thi Rani (37. ep.) 14.09.2015. – Gayatri i Rana ji se venčavaju!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (37. ep.) 14.09.2015. – Gayatri i Rana ji se venčavaju!

03

Rana ji dotakne stopala Raj Mati sa Gayatri. Raj Mata kaže da ne može da opiše koliko je srećna danas, izgleda da su njegovi dugovi otplaćeni. Seth kaže da čestita, novac iz njihove kuće je otišao u kraljevsku palatu. Raj Mata kaže da su oni jako srećni da je njihova veza bazirana na ljubavi, jedna od njenih identiteta će biti data njoj od Rana ji-a (ne razumem baš – prim. prev.). Ona zatapše i sluge donesu veliku sliku. Raj Mata kaže da je to tradicija kraljevske palate da kralj dočekuje kraljicu poklanjajući joj sliku, a za Gayatri Rana ji je lično naslikao tu sliku. Rana ji je šokiran čuvši to, on onda otkriju sliku. Na slici je Gayatri. Svi su nestrpljivi da vide sliku, Gayatrina porodica je šokirana videvši sliku, tako da Gayatri skine veo da pogleda sliku, oduševljena je razmišljajući kako je možda ostavio sindur greškom, Rana ji je mnogo voli.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: Rana ji poželi dobrodošlicu Gayatri u kraljevsku palatu, dok ga Raj Mata ispravi da je zove Rani Gayatri Devi. On ponovi njene reči hladno.

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

25 Komentar(a)

  • Sara

    Sta li je Kokila smislila da uradi Gaytri pitam se.Epizoda nije losa et bar su se vencali.A pogled Raj Mate kada Kokila daje Gaytri onu mindjusu za nos hahah.Samo me intersuje lice snaja kada vide portret.

    • mirsada

      Cao Sara, prvo sto mi je proslo kroz glavu sta Kokila planira je po pitanju djeteta, mislim da je Panditu platila da slaze, da Gaya nemoze roditi, mora neke pudje raditi, uglavnom nesto u tom smislu opasno.Posto nisu uspjeli sprijeciti vjencanje, cilj je da se nerodi naslednik, i kao oni bi imali sanse da preuzmu presto, mislim i na Lakija, uglavnom je njena smicalica u tom pravcu.

  • mirsada

    Konacno vjencanje, a opet nije zavrseno kako treba, sreca nije niko vidio da joj nije stavio sindur. Rana ovako jedna cvrsta, jaka , stabilna i postena osoba, a po pitanju ljubavi prema umrloj zeni toliko slab, znaci kad voli, voli cijelim srcem i iskreno, e nadam se da cese takva ljubav roditi i prema Gayi, iskrena , jaka i cista.

  • Goca

    NAMASTE Jecka hvala ti na prevodu….. Hehhehe,, drage moje vidim da ste mnogo razocarane što Rana ji nije stavio sindur Gaytri, a zaboravili ste da je on nešto pre nesvesno stavio sindur od svoje krvi. To je jedno, a drugo kažu da je jako dobar znak kad se sindur prospe po licu, kao što se prosuo Gaytri . Bravo Gajtri je napokon postala kraljica, baš mi je drago zbog nje, ali najviše zbog njenih snaja. A šta mislite kako ce se osecati onaj deda što je hteo sa njom da se ženi, kad sazna.

    • mirsada

      Goco, Gaya i mi prihvatamo taj krvavi sindur, ali da ostali znaju da joj nije stavio sindur od cinobera nebi prihvatili taj brak, a nevjerujem ni Gaya, vidis da se ona tjesi, znas kako je kod njih mora sve po tradiciji.

  • Mica<3Veer

    ovi kokilini planovi za ubuduce bi mogli da budu opasni, ja se iskreno nadam da cese Laksh promeniti i da ce se zaljubiti u kumari, to bi znacilo manje opasnosti po ranu, mada, svakako ne ocekujem da se to brzo desi… ne znam sta je sa onom scenom kad rani drhti ruka i kad ispusta sindur… mozda to tek vidimo?

  • Irma

    Nerazumem kako niko nije primetio da joj on nije stavio sindur, pa onaj veo je providan, sve se vidi, meni je zao Gaju ona misli da je Ranaji voli i da radi sve iz ljubavi, a sa druge strane meni je zao njega sto on misli da je Gaja ucestvovala u ovoj kompromis…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!