Ek Tha Raja Ek Thi Rani (41. ep.) 18.09.2015. – Laksh planira da se osveti Gayatri!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (41. ep.) 18.09.2015. – Laksh planira da se osveti Gayatri!

2

Gayatri je zabrinuta zbog svoje greške, kaže da ako Rana ji nije jeo ništa, neće ni ona. Njena braća i dalje čekaju u sobi.
Kunwar kaže Rana ji-u da je trend palate da nova kraljica mora da sedne na svoje mesto/sedište, kraljevi i oficiri dođu sa poklonima na večeru. Rana ji kaže da se ovog puta to neće desiti, finansije Amirkota ne dozvoljavaju da se održi ta večera. Sa tim novcem, 25 seljana mogu jesti mesecima. Rana ji, Raj Mata, Kunwar i Kokila odu, Laksh misli kako je ovo ono što on želi, a on želi da on (Rana ji) slomi tradiciju i trendove. To će slomiti njegovu sliku.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Swarlekha priđe Gayatri i kaže joj da se u palati i šapat čuje. Gayatri je pita da li je čula šta je uradila. Swarlekha kaže da je čula za to. Gayatri kaže da je u njenoj kući i ime mesa zabranjeno, kako može da kuva ne vegeterijansko jelo. Doda da je rekla Raj Mati da je vegeterijanka ali nije mogla reći Rana ji-u za to. Swarlekha kaže da mu mora reći, ne sme držati to u sebi. Sluga dođe da obavesti Gayatri o njenoj braći, ali Gayatri napiše pismo Rana ji-u. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

30 Komentar(a)

  • mirsada

    Ova nasa Gaya je stvarno hrabra, nepovlaci se tako lako u mrak da cmizdri, svidja mi se to i sto sprovodi svoje neke ideje, recimo molitva u dvorskom hramu, pa sad ovo sa vecerom, ali opasnost sa svih strana, valjda ce joj Kumari pomoci da bolje otvori oci i bude oprezna.

      • mirsada

        Selco, pratim tri serije, i to su “Kako da nazovem ovu ljubav “kod Tempeste, “ETRETR”to je ova kod Jeco, i kod Vivi “Bijela boja je boja ljubavi “i rado ih pratim, svaka je dobra na svoj nacin, a ostale serije gdje je prikazano nasilje nad djecom to nije za moju osjetljivu dusu.

        • Selim :D

          Nisu ni za mene ja sam pratio pre

          Kako Vreme Prolazi – ekstra serija ali ratoborna

          Divlja macka – super ,tuzna
          Milost- plakao sam prvih 20epizoda koliko je neki covek mucio decu pa je baci na zemlju joj ali zanimljiva

          Odbacena – dugo je trajala ali super je serija.
          E ove serije sada pratim
          Anamiku super serija iskreno

          Odbaceno siroce
          malo tuzna serija ali poucna

          Elif najbolja serija iskreno po mom mišljenju

          Bele je boje ljubav
          super prezadovoljan sam.
          Eto te.

        • Irma

          Ja i ti pratimo iste serije i ja trenutno pratim samo ove tri serije, i mislim da su to najbolje serije na ovom sajtu, naravno posle “Aliye” koja nam se zavrsila.

        • Goca

          Mirsada pratim i ja te serije, ali samo citam za sada nekad imam epizodu nekad ne na yt,ali neznam zašto u zadnje vreme mi je zakljucano i ne mogu uci i gledati epizodu

          • mirsada

            Goco, mislis na Vivijevu seriju, ona je jedina cijela na YouTube, probaj da gledas pojedinacno epizodu, nemoj klikati one sto su sve u setu to nece ni meni da otvori, idi na prvu, ona je prikazana 10. avgusta, pa dalje po datumu, ja tako pratim.

  • Vanja

    Svidja mi se Kumari tj. njen odnos sa Gaytri. Svidja mi se sto se Rana ji ophodi prema Kumari kao prema sestri.Bilo je zanimljivo kada je Gayrti pricala sa Lakijem.Raj Mata se tada odusevila ali cini mi se i Rana ji.

    • Sara

      Slazem se sa tobom u vezi Kumari. Mene samo intersuje hoce li Lakijev plat uspeti. A i meni se ucinilo kada je Gayitri pricala da je Rana ji nije gledao sa mrznjom

    • Vivian :D

      ‘Pag Phera’ ima veliki značaj za mladu. Mlada se vraća u dom svojih roditelja kako bi osigurala najbolju budućnost za svoje roditelje. Roditelji mogu darovati svoju kćerku npr. nakitom,odjećom…Takođe ,i mladoženja dobija darove kao blagoslov. Značaj ove ceremonije je da djevojka prvi put nakon vjenčanja dolazi u očevu kuću Tokom ove ceremonije,nevjestina rodbina dolazi i ispituje je o prvoj bračnoj noći,o mužu,tazbini. Nakon nekoliko dana mladoženja dolazi i vraća mladu svojoj kući,rade Puju sa svojom (mladoženjinom) porodicom. 😀
      Vjerovatno to nisi shvatila. Gayatri treba da ode u kuću svog oca,nakon nekoliko dana Rana ji treba doći po nju. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!