Ek Tha Raja Ek Thi Rani (41. ep.) 18.09.2015. – Laksh planira da se osveti Gayatri!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (41. ep.) 18.09.2015. – Laksh planira da se osveti Gayatri!

4

Gayatri izvinjavajući se kaže da je ona (Bari Rani Maa) ćerka kralja a ona (Gayatri) je ćerka biznismena. Raj Mata ispravi Gayatri da se ne radi o domaćinstvu, Gayatri kaže da zna ako uzmu sve namirnice, dobiće popust na sve namirnice. Ona im kaže procente svega. Laksh pita gde će dobiti meso. Gayatri kaže da će to biti vegeterijanska hrana. Laksh kaže da gosti neće biti stočari već “Raajputs”. Gayatri se raspravlja sa njim i ubeđuje da je poštovanje muškarca zbog njegovih misli a ne zbog toga šta jedu, nije neophodno da se jede meso nakon pooje. Svi hvale Gayatri, dok Laksh ima želju da se osveti. Ministri pitaju Rana ji-a šta sad kaže na ovo, Rana ji kaže da ako je to moguće, on je spreman za kraljevsku večeru. Gayatri pomisli kako neće nikad izneveriti Rana ji-evo poverenje.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: Bari Rani Maa kaže Gayatri da je sad taj veo sarija njeno poštovanje, kao i poštovanje Amirkota o kom ona mora da se brine. Laksh naredi svom čoveku da skine Gayatri veo u javnosti da bi uništio njeno poštovanje. Gayatri priđe Rana ji-u i kaže da će ga čekati da on kao muž dođe da odvede ženu nakon “Pang Phera”.

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

30 Komentar(a)

  • mirsada

    Ova nasa Gaya je stvarno hrabra, nepovlaci se tako lako u mrak da cmizdri, svidja mi se to i sto sprovodi svoje neke ideje, recimo molitva u dvorskom hramu, pa sad ovo sa vecerom, ali opasnost sa svih strana, valjda ce joj Kumari pomoci da bolje otvori oci i bude oprezna.

      • mirsada

        Selco, pratim tri serije, i to su “Kako da nazovem ovu ljubav “kod Tempeste, “ETRETR”to je ova kod Jeco, i kod Vivi “Bijela boja je boja ljubavi “i rado ih pratim, svaka je dobra na svoj nacin, a ostale serije gdje je prikazano nasilje nad djecom to nije za moju osjetljivu dusu.

        • Selim :D

          Nisu ni za mene ja sam pratio pre

          Kako Vreme Prolazi – ekstra serija ali ratoborna

          Divlja macka – super ,tuzna
          Milost- plakao sam prvih 20epizoda koliko je neki covek mucio decu pa je baci na zemlju joj ali zanimljiva

          Odbacena – dugo je trajala ali super je serija.
          E ove serije sada pratim
          Anamiku super serija iskreno

          Odbaceno siroce
          malo tuzna serija ali poucna

          Elif najbolja serija iskreno po mom mišljenju

          Bele je boje ljubav
          super prezadovoljan sam.
          Eto te.

        • Irma

          Ja i ti pratimo iste serije i ja trenutno pratim samo ove tri serije, i mislim da su to najbolje serije na ovom sajtu, naravno posle “Aliye” koja nam se zavrsila.

        • Goca

          Mirsada pratim i ja te serije, ali samo citam za sada nekad imam epizodu nekad ne na yt,ali neznam zašto u zadnje vreme mi je zakljucano i ne mogu uci i gledati epizodu

          • mirsada

            Goco, mislis na Vivijevu seriju, ona je jedina cijela na YouTube, probaj da gledas pojedinacno epizodu, nemoj klikati one sto su sve u setu to nece ni meni da otvori, idi na prvu, ona je prikazana 10. avgusta, pa dalje po datumu, ja tako pratim.

  • Vanja

    Svidja mi se Kumari tj. njen odnos sa Gaytri. Svidja mi se sto se Rana ji ophodi prema Kumari kao prema sestri.Bilo je zanimljivo kada je Gayrti pricala sa Lakijem.Raj Mata se tada odusevila ali cini mi se i Rana ji.

    • Sara

      Slazem se sa tobom u vezi Kumari. Mene samo intersuje hoce li Lakijev plat uspeti. A i meni se ucinilo kada je Gayitri pricala da je Rana ji nije gledao sa mrznjom

    • Vivian :D

      ‘Pag Phera’ ima veliki značaj za mladu. Mlada se vraća u dom svojih roditelja kako bi osigurala najbolju budućnost za svoje roditelje. Roditelji mogu darovati svoju kćerku npr. nakitom,odjećom…Takođe ,i mladoženja dobija darove kao blagoslov. Značaj ove ceremonije je da djevojka prvi put nakon vjenčanja dolazi u očevu kuću Tokom ove ceremonije,nevjestina rodbina dolazi i ispituje je o prvoj bračnoj noći,o mužu,tazbini. Nakon nekoliko dana mladoženja dolazi i vraća mladu svojoj kući,rade Puju sa svojom (mladoženjinom) porodicom. 😀
      Vjerovatno to nisi shvatila. Gayatri treba da ode u kuću svog oca,nakon nekoliko dana Rana ji treba doći po nju. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!