Ek Tha Raja Ek Thi Rani (58.ep.) 13.10.2015. – Gayatri ujede zmija, Rana ji sazna istinu i kaje se!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (58.ep.) 13.10.2015. – Gayatri ujede zmija, Rana ji sazna istinu i kaje se!

2

Raj Mata pita kako je to moguće da niko nije video Gayatri. Sluge kažu da treba da pita one koji su bili na dužnosti po danu. Ona im kaže da je obaveste kad sluge stignu. Kunwar i Kokila dođu, Raj Mata kaže da je Gayatri nestala. Kokila kaže da ona ne zna za to. Raj Mata kaže da to nije manja stvar, ona sumnja na Kunwara. Kunwar kaže da ju je zadnji put video Gayatri u kući gospodina Wilkinsonsa. Swarna i Laksh dođu tu, Swarna im kaže da je Gayatri otišla sa Rana ji-em. Ako je Rana ji stigao, i ona mora da je. Ona kaže da je potraže u Rana ji-evoj sobi. Raj Mata im kaže da ostanu tu, ona ide u Rana ji-evu sobu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Rana ji priča sa Surakshninom slikom o tome da ovo putovanje je zaista tvrdo /žilavo bez nje. Raj Mata ga upita gdje je Gayatri. Rana ji veli da tamo gdje mora biti. Raj Mata kaže da nije vrijeme za zagonetka,Seth ji je dolazio da je vidi prije nekog vremena. Upita šta ako on ponovo dođe. Rana ji kaže da Gayatri nije čak ni došla svojoj kući, ona može da ne bude ni dio svoje porodice a ni palate. Raj Mata ga upita gdje je ostavio. On veli da je ostavio izvan granica Amirkota,u šumi. Raj Mata ga upita da li ga je tako vaspitala. Rana ji veli da ga je odgojila da bi trgovala njime. Kaže joj da ode spavati,on će takođe spavati nakon mnogo vremena. Doda da ona nema ideju kako je djevojka,Gayatri niskog morala / karaktera. (Mislim da je to mislio. prim.prev.) (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

36 Komentar(a)

  • Irma

    Mene me u ovoj epizodi Raj Mata odusevila, kako je samo mudra i pametna, navela je Kunwara da propeva kao ptica, a Gaya je dosta dobro izdrzala kako je ujela zmija, sad samo cekamo da dodje heroj i da je spasi… Ja mislim da ovaj covek sto je nanisanio Ranaija da ce pucati Gayu, hocu reci da ceGaya ipak spasiti Ranaija i posle svega sto joj je ucineo i tako ce njega jos vise gristi savest i brinuce se o njoj kao o malom detetu…

    • Martina (EMDE)

      Bas tako RM je bas pametna Rani ji me je malo nervirao ali se odma pokajao jadna Gaya pokusla je da pomogne muzu a sve se vratilo njoj slika

      • DINA

        Ako je Gaya čitavu noć provela bez pomoći, zmijski otrov je već uveliko u krvotoku. Isisavanje otrova se radi neposredno nakon ujeda. Ali nema veze, bar je dodirnuo nogu svoje žene. Na ovom gifu ne vidim ranu na Gayinoj ruci. To znači da će ranjavanje biti kasnije.
        Možda će Gaya svojim tijelom zaštititi Ranu.

        • Goca

          Hahahaha, ako je tako kako kažeš da se otrov proširio kroz celo telo, a znamo da jeste, odakle onda njoj onolika snaga da visi na onoj nestabilnij grani nad ponorom, Tome se pitala Mirsada, a i ja. Znamo da je na snimku sve fotomontaža, ali u stvarnosti to bi bilo nemoguce sa zmijskim otrovom u telu da bilo koja osoba cak i muška ima snage da se drži za granu i visi.

          • Martina (EMDE)

            Ja trenutno nemam vreme ni za jjednu ponekad bacim pogled dobro sam pocela sam da radim ostacu u Srbiji jedno dve tri godine dok neresim neke poslove zato se retko javjam ti kako si I sta ima novo

          • Sinderella

            Jes, i ja nemam vremena. Skola, kursevi.. Ja sam pre mesec dana preselila u novi grad, jos se privikavam na novo drustvo, skola. Ja zaostajem sa IPKKND, da procitam ove dve zadnje epi sad, da jedem i odoh na kurs. Anamiku trebam prevesti, to cu kad sd vratim sa kursa. A nesto sam bolesna, jedva imam snage da nesto uradim.

          • Goca

            Znamo vrlo dobro da je serija, ali treba ubaciti malo i realnosti, da to je serija koju prate odrasli, a ne bajka za decu. I mi vrlo dobro znamo šta je moguce, a šta ne. Dobro pošto se rado i princu i princezi, uzmimo u obzir bajku. Ali ovde je upravo rec o jednoj dinastiji i nebi trebali Indijci to da rade.

          • Martina (EMDE)

            Draga oni ne misle ni od koga dal je to dete Ili odrasla osoba glavno da se njima svica a mi smo vec navikli na njihove gluposti pa pokusavamo da sve shvatimo kao istinu bar ja tako mislim

          • Goca

            Na njihovu istinu, ja samo mogu da se smejem i pored onolikog nataliteta, ipak su ostala deca u njima, tako ih i prihvatam. Hahaha,,,, nešto kao vredne Snežanine patuljke, koji žele da porastu, a ostaju mali.

          • kati

            Znamo iz prilozenog da su indijski scenografi vrlo mastoviti, a kokila mi je bila smijesna i slatka onako pospana kao malo dijete usred noci

      • Irma

        Obicno ko drugome jamu kopa sam u nju upadne, a ona je sama za sebe jamu iskopala ali ipak brzo se otkri istina i kralj dodje na vreme da spasi svoju kraljicu….

  • kati

    Ipak RM stoji iza atentata, ponosna Gaja i onako bolesna se svada i neda nase, najava me zabrinjava, nerviraju me jel neznamo ko je ta misteriozna zena kad ce je otkriti

    • Goca

      Cao Kati, ta misteriozna žena može biti i muškarac, neznam, ali po prstima bih rekla da nisu negovani videcemo. Ali neznam što te najava zabrinjava. Kralj samo želi da kokicin muž prizna, nešto. Rani sigurno sumnja da on stoji iza atentata na Gaytri, možda ce propevati zbog drugih loših stvari iza kojih on stoji.

      • kati

        U najavi sto sam ja gledala, ta zena ili muskarac hoce da jastukom ugusi Gaju to me brine iako znam da je ona glavna uloga i da joj se nesmije nista desit

        • mirsada

          Cao Kati, najvise me muci ta misteriozna osoba, nesto sam razmisljala da u opciji mogu biti dva razloga, prvo, da neko zeli iskljucivo Ranu za sebe pa joj Gaya smeta /recimo sto Mica sumnja u Suraskanu ili njenu dvojnicu /drugi razlog je to da se nerodi naslednik. I nakraju kad saznamo dozivit cemo sok, nesto cemu se mozda I nismo nadali.

      • mirsada

        Sto volim kad negativca sumnjice za nesto sto nije uradio, nek vidi I osjeti kako izgleda nepravda. Dobro ti ovo Kokica, hahaha pa malo i podsjeca na koke.

  • Mica<3Veer

    RM ME JE ODUSEVILA danas, zena je zaista dostojna titule koju ima, toliko hrabrosti, odvaznosti i inteligencije, stvarno svaka cast! ja jesam bila skepticna oko tog pucanja, ali ovosu tako dobro odradili, bolje nisu mogli. E A SAD NESTO O ONOM SLATKISU, toliko je bio sladak i simpatican, stvarno kao dusica neka, odusevilo me je to kako je ,,prevodio” ono sto bi prethodno rekao na engleskom, a tek kad je izgovorio onu nedovrsenu recenicu, ne kazem, jos bi lepse bilo da je izgovorio to do kraja, ali za pocetak, dosta i ovoliko, drago mi je sto je rana shvatio da ima nesto oko doktora, stvarno je bas providno bilo, takodje mi je drago sto je pokrenuo istragu, volela bih da brzo sazna istinu, jer to sto je RM uradila jeste odlicno, ali ne bih volela da sve vreme ranu okolnosti teraju da menja svoja osecanja, nek krene nesto i od njega samog, bez ikakvog povoda… sve sam ubedjenija da je suraksna misteriozna osoba

    • mirsada

      Eh Mico, Mico, nasmijah se slatko, citam tvoj komentar, velis nesto o slatkisu a ja pomisli o kakvom nista nisam vidjela, ali nastavak teksta otkri tvog slatkisa. Nesto razmisljam da je Raymata znala da je Gayu ujela zmija ranjavanje nebi bilo potrebno, brinuo bi se on, saznao je istinu i grize ga savjest, vidis zbog nje pokrenuo istragu, a koliko puta su njega pokusali ubiti i nije mi bio toliko ljut kao sad. Kad stigne prevod jos cemo pametovati.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!