Ek Tha Raja Ek Thi Rani (62. ep.) 19.10.2015. – Laksh ošamari Swarnu, Gayatri se osvesti!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (62. ep.) 19.10.2015. – Laksh ošamari Swarnu, Gayatri se osvesti!

3

Gayatri se probudi. Mala dođe i kaže joj da nastavi da leži, treba joj odmor. Gayatri pita gde je. Mala joj kaže da je zaista srećna što je dobila brata Indara koji je toliko voli, zahvaljujuci njemu ona se osvestila. Gayatri ne zna ko je brat Indar. Rana ji dođe u sobu, on je srećan videvši je svesnu. Mala pita ko je doneo njegovu ženu u svom naručju u Darbar. Ona kaže da je donela cvet iz Dargaha da sačuva njihovu ljubav od zlih očiju. Ona ostavi to na vratima i ode. Rana ji pomogne Gayatri da sedne i da joj vodu. Gayatri razmišlja kako je Rana ji uradio tako puno. Žena sa velom stigne do praga. Gayatri uzme čašu vode.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Ista najava

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

52 Komentar(a)

  • Irma

    Ja koliko sam shvatila Laksh je homoseksualac, zato ne moze da pomisli da ima odnose sa Swarnom, a ona jadna hoce da pruzi toj vezi jos jednu sansu, meni je ona izgledala prelepo kad se spremala za njega. Ranaji mi je bio presladak kad se brinuo o Gayi, o ona misteriozna zena je 100000% njegova bivsa zena.

    • Goca

      Da Irma shvatili smo da je Lakshi homic, i da je u prisnoj vezi sa slugom , parfem i ruža nam sve govore.Rani i Gaytri preslatki. Valjda cemo uskoro saznati i ko je ta misteriozna žena, koja ih u stopu prati.

      • mirsada

        Pa zamisli ti Koke i Kokana krive Svarnu što je njihov sin to što jeste, Kaca me nasmijala kad kaže da Laki čuva turove slugama. Rana se za Gayu brinuo stvarno od srca kao za ženu tako sam ja dozivjela njegovu njegu i brigu.

  • Mica<3Veer

    LJUBAVNA ZVONA ZAZVONICE U RANINOM SRCU ZBOG GAJATRI 😀 Kad se nasi golupcici budu vratili iz dzungle u kojoj ce prethodno izgladiti svoje nesporazume, u Ranadjievom srcu ce se pojaviti osecanja za gaju (kao da vec nisu) koja on nece biti spreman da prihvati (to se moglo ocekivati) ali se ne pita on tu nista, pa ce igrom sudbine videti gaju koja se muci da namesti bluzu ( u ovom slucaju gornji deo sarija) te ce prici da joj pomogne, ona ce biti ocarana jer je on dodiruje (ima nas koji cemo biti ocarani zajedno s njom :D) A rana ce pobeci iz sobe u nadi da tako moze pobeci i od sebe… upravo sam vam prepricala ono sto sam procitala, znam da i nije nesto verno prepricano, ja vas molim da mi ne zamerite, ja sam covek u zanosu, a s obyirom da je romantika u pitanju, to i nije za citanje nego za gledanje 😀

    • mirsada

      Potpuno sam shvatila sta si napisala i šta hoćeš reči, znači Rana se nemoze više kontrolisati kad vidi Gayu, još bluzica u pitanju onako pripijena uz tijelo, njemu udarila voda na usta krv na oči i bježi dok je još pri svijesti.

          • Mica<3Veer

            jedni pisu da ce zavrsiti seriju zbog lose gledanosti, drugi da su glumci slavili 2 mesto na kanalu, boga pitaj sta je istina…

          • mirsada

            Od serije se mnogo očekivalo sobzirom na glumce, ali su jedno vrijeme mnogo gnjavili sa zbivanjima, tapkali u mjestu, ali je sve sad krenulo svojim tokom onako kako mi gledaoci želimo.

          • Mica<3Veer

            stvar je u tome sto maltene sve njihove serije tapkaju u mestu ponekad, pa opet nemaju sve los rejting, zar je realno da MN koja se godinama prikazuje, koja sada vise i nema posebnu sponu sa pocetkom serije, cija se glumacka postava menjala i menja se do besvesti i u kojoj jedna ep moze da prikazuje samo rucak, ima bolju gledanost od ETR?

          • mirsada

            To su stvari koje nerazumijem, MN i Simar, tako rado gledane u Indiji, dok na sajtu uopste nemaju gledanost.

        • DINA

          Evo i ja sam odgledala. Boli je ruka pa joj pomaže. Tek su počeli normalno komunicirati i treba im još vremena. Mogu zamisliti kako će biti lijepo gledati to zbližavanje.

    • DINA

      I mene ova njihova romantika obara sa nogu. Jedva se dodirnu a čežnja i ljubav se osjete u zraku i uvijek je tu neka lijepa muzika i pjesma koja te trenutke učini još ljepšim.

      • mirsada

        Vjeruj zbog ove njihove romantike sam zavoljela njihove serije. Mnogo mi se svidja njihov jedan nježni poljubac u čelo nego ono da nenabrajam već mi odvratno.

        • DINA

          Baš tako, ovdje su kroz izraz lica i pokrete prikazane emocije dok ovo što se inače daje na medijima je bez duha i mašte.
          Bitno je napraviti scenu i kao da se takmiče ko će preći granicu onog normalnog.

          • Mica<3Veer

            iskreno receno, ja sam nekako najvise zbog te takve romantike i pocela da gledam serije, dosta me podsecaju na knjige koje volim da citam, i u njima nema vulgarnosti, a emocija koliko hoces, a smatram i da su primerenije mom uzrastu, to je ono sto bih ja zelela da osetim kad nadjem momka, da zadrhtim kad pridje, da me uhvati za ruku da ne odem, od svega ostalog mi je manje-vise muka, pritom dok nisam znala da postoje i ljudi koji umeju nesto drugacije, gledala sam to sto se plasira, i ono malo romantike sto tamo ima uniste…

  • DINA

    Nestao mi je komentar od jutros. I meni ova romantika udarila u glavu pa se i ne sjećam šta sam napisala.A da, ljubomora i bijes jer je posumljao da ga Gaya prevarila sa Wilkinsonom, griža savjesti jer je shvatio da je pogriješio što nije vjerovao Gayi, što je vrijeđao i doveo u životnu opasnost te trenutna situacija jer mu je ŽENA na rubu između života i smrti su ga osvijestile.Kroz sve šokove je prošao u kratkom vremenu i to mu je vjerovatno razbistrilo um, izvuklo iz tame a postao je svjestan da je može zauvijek izgubiti. Sreća na njegovom licu kada je vidio da je došla k svijesti sve govori.

      • Mica<3Veer

        najsladji izraz lica do sada, to su one emocije zbog kojih se unesemo u seriju, kad se on osmehnuo, ja sam mu uzvratila osmeh kao da je ovde, znas ono kad sretnes poznanika na ulici pa mu se tako osmehom javis, ja sam stvarno imala neki takav osecaj…

  • kaca

    Zao mi Swarne za kakvu je zivotinju se udala,a ne znam jeste li primjetile kad ona mangalsutru otrze sa vrata i izbrisa rukom sindur,za nju je to ocito kraj,tako i treba.
    Tamo na dvoru izgleda u posluzi sami homici,dok ih Laksh na svakom cosku nalazi,ocito tamo vazi parola cuvaj tur i stisni ga uz zid,a ne glavu.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!