Ishq Ka Rang Safed (252. ep.) 19.05.2016. – Tripurari se vraća i udružuje sa Kamini,Phool Chandom i Asthanom!
Sushma pita šta će biti sada. Viplav je pita da ne brine,izgleda da Asthana želi da ulovi Dasharatha u zamku. Dhaani bježi dok je Phool Chand i Asthana prate. Nastavlja da trči i krije se negdje. Asthana i Phool Chand se brinu jer je ne mogu naći. Asthana prokomentariše da ne zna kako je ona došla tu. Phool Chand veli da mora da je sve čula,šta da rade. Asthana govori da im je samo jedan put/način preostao,pozove Phool Chanda da pođe. Kamini daje vode Viplavu,on pita za Dhaani. Kanak veli da se ona ponaša kao luda danas. Dhaani dolazi trčeći i govori da su novac i nakit…Viplav je pita odakle dolazi. Dhaani napokon izusti da su novac i nakit u Asthaninoj kući. Viplav je upita kako je saznala. Dhaani veli da je vidjela sopstvenim očima,Viplav je upita da li je poludjela,zašto je tamo išla. Kamini upita isto. Dadi Bua je isto upita zašto je išla. Kanak govori da ne zna šta ona (Dhaani) radi iza Viplavovih leđa. Dhaani pita Viplava da pođe sa njom. Dadi Bua je pita da im kaže sve. Dhaani opet pozove Viplava sa sobom,možda Asthana sakrije torbe. Doda da su Asthana i Phool Chand zajedno smjestili Dasharathu,oni (Tripathi porodica) će vratiti Dada ji-a kući. Upravo tada vide Phool Chand i još neke ljude koji dovode Dasharatha kući svirajući bubnjeve. Dadi Bua se smije vidjevši da Dasharath nosi vijenac i što se vraća kući. Dhaani je šokirana i pita se šta se dešava. Phool Chand čestita Tripathi porodici. Sushma i Kanak uzimaju Dasharathove blagoslove.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







12 Komentar(a)
jasna kesic
Evo nama jedno poznato lice,Znaci i ovde ce glumiti zlocu as mu i leze takve uloge,Ako ne zna te ko je to je onaj mrski momak sto je glumio u Odbacenoj ,Glumio je Akasovog brata od strica
Mahpeyker Kosem Sultan
Nirbaj!? Aaaaaaaaa!
jasna kesic
Jel ga vidis ,ista faca isti znak na celu sve isto
Vivian :D
Koliko negativaca, nevjerovatno.
Negativci : Dasharath, Kamini, Kanak, Dadi Bua, Tripurari, Phool Chand, Asthana.
Pozitivni: Viplav, Dhaani, Sushma, Ashram (kojih nema).
Pa za nepovjerovati.
Lunci98
Aaa nije feeer stvarno.Nadala sam se da ce glumiti stari Tripi.Ovaj mi se nikako ne svidja,uzasan je.
Ako se vratio Tripurari,mogu da vrate Raju opet kad i ako im zatreba,vrate Raju ili ga zamene i dovdu novog glumca.
Vivian :D
Kakav Raja, i ovako je previse negativaca. Ne mogu se na prste prebrojati koliko ih je.
jasna kesic
Vivi,na velikom ispitu ce biti njiova ljubav,Bas steta,Sigurno ce ih rastaviti i kao sto vidim sad im raste rejting a tek ce sa ulaskom Tripurarija i ovo ode sad u nedogled
Vivian :D
Vjeruj mi da me nece zacuditi ako se desi ovo prema spojlerima. Previse je zlobnih, bolje za Dhaani da bude u Ashramu. Neka povede i Vipija, ako je verovati spojlerima i beba sa njima i taman.
Ovdje nema druge nego da se ovi zlobnici medjusobno poubijaju.
jasna kesic
Ovde se mora uspostaviti ravnoteza dobra i zla znaci da mozemo ocekivati ulazak i Piye da malo sredi situaciju
Irma
Odmah sam ga prepoznala, samo sto je meni ovo mnogo glupo, u svakoj seriji najvise mrzim kad zamene glumca, nebitno da li je on pozitivna ili negativna uloga, mi se naviknemo na njega od pocetka serije i tu osobu memorisemo u glavi a oni nam je jednostavno zamene, samo da nebude da je i on uradio plasticnu operaciju kao Mitin brat iz ODBACENE.
jasna kesic
Pa i on je iz odbacene pa mozda i ovo bude tako,Mada Danhi ga je prepoznala pa to pada u vodu,
Irma
Upravu si, ta opcija o plasticnoj operaciji je iskljucena.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!