Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed (252. ep.) 19.05.2016. – Tripurari se vraća i udružuje sa Kamini,Phool Chandom i Asthanom!

page

Viplav ga pita kako je izašao iz zatvora. Dasharah veli da će mu sve ispričati,uzima Dadi Buine blagoslove. Dadi Bua ga upita isto. Dasharath im govori da on još nije izgubio. Kanak pita za torbe. On veli da nisu bile ukradene,zapravo to je bio nesporazum dok su brojali. Kada je Phool Chand izračunao ponovo,shvatio je svoju grešku i povukao tužbu. Dhaani vidi zlatnu narukvicu na Dasharathovoj ruci,sličnu kao kod Phool Chanda i sumnjičava je. Kasnije,Dhaani i Viplav su u sobi. On je pita šta mu je željela reći,Dada ji je upravo došao,nije pričao sa njim. Dhaani govori da je Dada ji ukrao one torbe. Viplav je šokiran ,pita je da li je pogrešno čuo ili je ona pogrešno rekla. Dhaani veli da joj on neće vjerovati,ali govori istinu. Phool Chand je bio u Asthaninoj kući. Priča mu kako je čula razgovor,doda da su oni bili srećni da smjeste Dada ji-u. Zagrli ga i govori da ne zna zašto je Phool Chand povukao tužbu.Šta ako su Dada ji i Phool Chand zajedno? Pita ga da joj vjeruje. Viplav veli da ona misli da je Dada ji lopov,da li želi da kaže da je njegov Dada ji partner sa ljudima poput Asthane i Phool Chanda. Isklai bijes na vaznu i slomije je. Govori: ” Vjerujem ti…ali shvati šta govoriš. Dada ji me učio o vjeri i poštenju. I taj čovjek griješi? Šta god govoriš je pogrešno,ne želim ništa više da čujem.” Ode. Dhaani ga oslovi.
Phool Chand pita ko je poslao Dhaani tamo. Kamini ljutito tu sjedi,smišlja neki novi zao plan. Asthana govori da je povukao tužbu zbog Dhaani. Phool Chand veli da ima video na kome Dasharath radi pogrešne stvari. Kamini pita koji je to video. Phool Chand joj govori da je Dasharath ostao kući kad je bila zabava,ukrao dvije torbe pa došao na zabavu. On (PC) je našao jednu osobu da napravi video,tj. da snimi Dasharatha. Kamini pita ko je to kad su i on i Asthana bili na zabavi. Upravo tada neko dolazi i sklopi ruke,zlobno se smije.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Picture source: www.facebook.com – Die Hard Fans of Mishal Raheja.
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

12 Komentar(a)

  • jasna kesic

    Evo nama jedno poznato lice,Znaci i ovde ce glumiti zlocu as mu i leze takve uloge,Ako ne zna te ko je to je onaj mrski momak sto je glumio u Odbacenoj ,Glumio je Akasovog brata od strica

    • Vivian :D

      Koliko negativaca, nevjerovatno.
      Negativci : Dasharath, Kamini, Kanak, Dadi Bua, Tripurari, Phool Chand, Asthana.
      Pozitivni: Viplav, Dhaani, Sushma, Ashram (kojih nema).
      Pa za nepovjerovati.

      • Lunci98

        Aaa nije feeer stvarno.Nadala sam se da ce glumiti stari Tripi.Ovaj mi se nikako ne svidja,uzasan je.
        Ako se vratio Tripurari,mogu da vrate Raju opet kad i ako im zatreba,vrate Raju ili ga zamene i dovdu novog glumca.

      • jasna kesic

        Vivi,na velikom ispitu ce biti njiova ljubav,Bas steta,Sigurno ce ih rastaviti i kao sto vidim sad im raste rejting a tek ce sa ulaskom Tripurarija i ovo ode sad u nedogled

        • Vivian :D

          Vjeruj mi da me nece zacuditi ako se desi ovo prema spojlerima. Previse je zlobnih, bolje za Dhaani da bude u Ashramu. Neka povede i Vipija, ako je verovati spojlerima i beba sa njima i taman.
          Ovdje nema druge nego da se ovi zlobnici medjusobno poubijaju.

          • jasna kesic

            Ovde se mora uspostaviti ravnoteza dobra i zla znaci da mozemo ocekivati ulazak i Piye da malo sredi situaciju

    • Irma

      Odmah sam ga prepoznala, samo sto je meni ovo mnogo glupo, u svakoj seriji najvise mrzim kad zamene glumca, nebitno da li je on pozitivna ili negativna uloga, mi se naviknemo na njega od pocetka serije i tu osobu memorisemo u glavi a oni nam je jednostavno zamene, samo da nebude da je i on uradio plasticnu operaciju kao Mitin brat iz ODBACENE.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!