Kako da nazovem ovu ljubav? – 16. epizoda
Prikazuju nam skrušenu Kuši koju je Manju smestila da sedne i donela nešto da joj obriše farbu s lica. Tu se pojavi i Lavanja koja dođe do Sim i Pam i glasno, da je Kuši čuje, kaže da spreme papire za Kušin otkaz. Kuši je šokirano pogleda.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Akaša je šofer dovezao na pijac. Akaš mu kaže da zaustavi, odatle će peške, može biti problem ako nastave dalje kolima. Kaže šoferu da on odveze auto sa pijace i parkira se. Akaš potom izađe iz auta i pođe na svoju stranu. Šofer pođe, ali je na zemljanom putu dosta ljudi i on zamalo udari malog dečaka sa balonima koji odere ruku i počne da plače. Njemu brzo priđe Pajal koja se tu zatekla i podigne ga. Ona ga teši da nije ništa strašno, ali mali i dalje plače. Pajal mu kaže da bebice plaču isto tako kao on sada. I šta će reći svojoj mami, lice će mu biti svo crveno. Briše mu suze i kaže mu da se nasmeje, pa ga zagolica. Mali se smeje. Iza nje se pojavi Akaš koji se izvini. Pajal se okrene. Njih dvoje se gledaju. Pajal ga potom upita zašto se on izvinjava, nije on vozio. Ali opet, šta bi bilo da se dečaku nešto desilo. Nije trebalo da dolazi autom na mesto koje je tako puno ljudi, to je još jedan rrazlog što joj se Delhi uopšte ne sviđa (izgleda da nije shvatila da kola pripadaju Akašu). Ona potom kaže da ide. Akaš ugleda šofera kako izlazi iz auta, pa, da bi ga sprečio da izađe vikne “ne”.
Pajal se zbuni misleći da on to govori njoj da ne ide: “Molim?”
Akaš se ispravlja: “Misliiim… ne, vi ste potpuno u pravu! Čemu potreba da se kolima dolazi na mesto na kome vlada gužva… Ostajete u Delhiju?”
Pajal je neugodno i kaže mu da ide.
Akaš bi da joj kaže kako se zove: “Moje ime je…”
No, Pajal samo prođe pored njega.
On pomalo razočarano nastavi: “…Akaš…”
Potom se blago nasmeši.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







26 Komentar(a)
Tempesta
Ubačena cela epi.
Tempesta
Još jedna extra epi. Ovo da će Kuši da propadne kroz staklena vrata nikad mi ne bi palo na pamet, a posebno ne to da će je Arnav na kraju pustiti da padne… Kakav je kreten ispao… Akaš i Pajal, ah ta ljubav, njemu se vidi da se odmah zaljubio, baš je sladak. Scena sa Manoramom, bakom, Anđeli i Akašem jako simpatična :))
Baš bi bilo dobro da počnu na TV da puštaju ovu seriju, mislim da bi je i ostali jako zavoleli i da bi bila dosta gledana. E sad, ono što mi nikako nije logično jeste ovo: Sim i Pam donesoše Kuši papir na kome joj piše da je otpuštena, a prikazaše nam kako Arnav još nije ni potpisao ugovor da je primljena na posao. Šta će joj onda papir sa uručenim otkazom?? Drugo, Arnav je oterao Kuši i kako je onda znao da će ona doći i reći mu da baš neće da ide, te je tako brzo spremljen ugovor za nju i to još sa posebnom klauzulom?? Kako su ti ljudi uopšte znali da u ugovoru treba da bude specijalna klauzula za Kuši kad Arnav to nijednom nije pomenuo? Nelogično, ali dobro, ipak je ovo indijska serija… jako dobra, ali naravno, ne i savršena.
DINA
Draga Tempi izgleda da tamo imaju gurua koji čita misli pa u sekundi izbacuju ugovore sa klauzulama i potpisima. Da sam na njenom mjestu na kraju bih ga pitala da li je stekao bogatstvo ucjenjujući uposlenike i za rad umjesto da im daje platu on im uzima novac.
Da ne govorim o onom padu, navodno vidio kutije a s one visine vrat je mogla slomiti. Nemam riječi , dno dna. Samo što iza svega je očigledno da mu je interesantno što ona ima hrabrosti da mu se suprotstavi i u lice mu saspe ono što misli.Kako vidim biće joj pakleno 15 dana
Tempesta
Da da, očigledno mu je zanimljivo to što mu se ona jedina suprotstavlja, iako nije navikao na to i ne sviđa mu se kad mu se suprotstavljaju. Šteta što malo ne pomisli kako je njemu bilo kad su ga izbacili na ulicu, pa da saoseća više sa drugima… Ali dobro, to bi onda bila neka sasvima druga serija i ne bi bila možda toliko zanimljiva :))
DINA
U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno. Ovdje je to na sirov način primijenjeno. To što kažeš da je izbačen na ulicu i da se trebao sjetiti toga si u pravu. Međutim, pruži priliku nekome da vlada i vidjeti ćeš njegovo pravo lice.
Tempesta
Baš tako, daj mu priliku da vlada i videćeš kakav je….
Niki
U pravu si,preterao je bas.Ali on nije takav zbog vlasti već ima drugi razlog
Tempesta
Pa znaš kako, pretpostavljam da je takav zbog valjanog razloga, ali mu je i očigledno udarila moć u glavu kad se ponaša tako arogantno i samouvereno. Da nije bogat, ne verujem da bi se ponašao ovako oholo, i n ebi baš bio pun sebe… Jer kad nemaš toliko para i ne vodiš ogromnu kompaniju onda i ne možeš da se hvališ da možeš da menjaš tuđu sudbinu i bla bla truć…
Goca
Zgodan ,šarmantan i lep.
DINA
Niki i Kuši ima razlog, ali nema vlast, novac i moć. Naravno ovo je samo serija i pretpostavljam da on ima traume iz djetinjstva koje nosi u sebi, a osim toga moraju malo zakuhati da bi bilo interesantnije.
Goca
NJoj pakleno, a njemu ledeno, šta da se radi. Osecam da ce covek da se zaledi od muke hahhahaha…jedino njena vrelina može da ga odledi, od njegove ukrucenosti.
Zlata Zlata
mozemo da napravimo peticiju i poslati nekoj tv ili prvoj tv
Tempesta
Ne znam koliko bi nas bilo koji bi to potpisali, verovatno nedovoljno… A i ko da se bakće s tim…
Zlata Zlata
ma ja to samo onako ,zaboravi
Hanni
Hahaha ,(sirota Kusi sve vreme visi) bas si me nasmijala.:)
Tempi ovo sa ugovorom ima jedno objasnjenje ,on je bog koji njoj kroji sudbinu ,i vidis dok okom mignu ugovor je skrojen, majka Indija 🙂 Jadna Kusi bas mi je bilo zao kad ju je pustio da padne , ali ona onako ponizena ,slomljena ipak staje odlucno pred njim , mocnim covjekom, ovaj puta ne guta knedle ,nego cita mu bukvicu .Akas mi je bas simpatican. Serija je iz dana u dan sve bolja.
Tempesta
Haha, a stvarno, mukica, ona visi, a on se tu raspričao 😀
Lejla sestra Viviana Dsena-e.
Pozdrav za moje dame i moju razrednicu. :* :* Love you.
DINA
Ćao Lejla, Love you too Gdje si do sada izgleda samo nas dvije noću ovdje zalazimo.
Hanni
Cao Lejlic
Tempesta
Ljubimo i volimo! :-* <3
jap
Pozz Cure super sam prosla putom…..
Super Epizoda…. Sve luđe do luđe ide… :*
Malo cu biti zauzeta ovaj vikend…
Super prevod :* <3
Hanni
Ovo ti nama dovela Arnava sa sobom.:)*
Goca
Da li su to blizanci, ima za svakoga po jedan hahahhaha, mi cemo ih još umnožiti, i bice jedan i za Kuši nebrinite.
jap
Sta ste se uspavali …. Vidim nema vas…. ?
Evo Arnav i Khushi su spremni za zabavu….
Javljav vam se kasno navece kad bidnem slobodna
jap
Evo slika
Tempesta
Ubačena 17ta epi. …
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!