Kako da nazovem ovu ljubav? – 16. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 16. epizoda

download (4)

Lavanja joj kaže da prestane, ali joj Arnav kaže da sačeka. Kuši ga pogleda pomalo uplašeno. Arnav pođe ka njoj. Međutim, Kuši se ovaj put odvaži i ne ustukne, već i ona odvažno napravi korak ka njemu. Arnav kaže kako ona koristi priliku da mu napravi tu scenu. No, neka zapamti, predstavu koju je ona započela, on će je sada završiti. Zatraži ugovor od Lavanje. Potom kaže Kuši da ona to ne želi novac, hoće da uštedi, da radi… Onda neka ispuni svoju želju. Ali, neka upamti jedno. Neće dobiti otkaz od Arnava Sing Raizade, ne taj dan. Kuši odgovori da je nije briga s kim radi, samo hoće da radi svoj posao i to će i učiniti. Arnav joj kaže da hoće, ali sve ima svoju cenu. U ugovor su ubacili još jednu klauzulu: ako napusti firmu u narednih 15 dana, onda će ona njima morati da isplati 100 000 rupija. Lavanja se smeška. Kuši pita Arnava šta ako on nju otpusti za tih 15 dana. Nema ni jednu rupiju, a još manje će njemu da da 100 000 rupija. Vratiće mu samo onih njegovih 25 000 rupija, toliko. Arnav samo ćutke potpiše ugovor i pruži ga neodlučnoj Kuši. Pita je šta je bilo, boji li se. Ako hoće da ide, vrata su joj dole. Kuši ga gleda.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

26 Komentar(a)

  • Tempesta

    Još jedna extra epi. Ovo da će Kuši da propadne kroz staklena vrata nikad mi ne bi palo na pamet, a posebno ne to da će je Arnav na kraju pustiti da padne… Kakav je kreten ispao… Akaš i Pajal, ah ta ljubav, njemu se vidi da se odmah zaljubio, baš je sladak. Scena sa Manoramom, bakom, Anđeli i Akašem jako simpatična :))
    Baš bi bilo dobro da počnu na TV da puštaju ovu seriju, mislim da bi je i ostali jako zavoleli i da bi bila dosta gledana. E sad, ono što mi nikako nije logično jeste ovo: Sim i Pam donesoše Kuši papir na kome joj piše da je otpuštena, a prikazaše nam kako Arnav još nije ni potpisao ugovor da je primljena na posao. Šta će joj onda papir sa uručenim otkazom?? Drugo, Arnav je oterao Kuši i kako je onda znao da će ona doći i reći mu da baš neće da ide, te je tako brzo spremljen ugovor za nju i to još sa posebnom klauzulom?? Kako su ti ljudi uopšte znali da u ugovoru treba da bude specijalna klauzula za Kuši kad Arnav to nijednom nije pomenuo? Nelogično, ali dobro, ipak je ovo indijska serija… jako dobra, ali naravno, ne i savršena.

    • DINA

      Draga Tempi izgleda da tamo imaju gurua koji čita misli pa u sekundi izbacuju ugovore sa klauzulama i potpisima. Da sam na njenom mjestu na kraju bih ga pitala da li je stekao bogatstvo ucjenjujući uposlenike i za rad umjesto da im daje platu on im uzima novac.
      Da ne govorim o onom padu, navodno vidio kutije a s one visine vrat je mogla slomiti. Nemam riječi , dno dna. Samo što iza svega je očigledno da mu je interesantno što ona ima hrabrosti da mu se suprotstavi i u lice mu saspe ono što misli.Kako vidim biće joj pakleno 15 dana

      • Tempesta

        Da da, očigledno mu je zanimljivo to što mu se ona jedina suprotstavlja, iako nije navikao na to i ne sviđa mu se kad mu se suprotstavljaju. Šteta što malo ne pomisli kako je njemu bilo kad su ga izbacili na ulicu, pa da saoseća više sa drugima… Ali dobro, to bi onda bila neka sasvima druga serija i ne bi bila možda toliko zanimljiva :))

        • DINA

          U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno. Ovdje je to na sirov način primijenjeno. To što kažeš da je izbačen na ulicu i da se trebao sjetiti toga si u pravu. Međutim, pruži priliku nekome da vlada i vidjeti ćeš njegovo pravo lice.

          • Tempesta

            Pa znaš kako, pretpostavljam da je takav zbog valjanog razloga, ali mu je i očigledno udarila moć u glavu kad se ponaša tako arogantno i samouvereno. Da nije bogat, ne verujem da bi se ponašao ovako oholo, i n ebi baš bio pun sebe… Jer kad nemaš toliko para i ne vodiš ogromnu kompaniju onda i ne možeš da se hvališ da možeš da menjaš tuđu sudbinu i bla bla truć…

          • DINA

            Niki i Kuši ima razlog, ali nema vlast, novac i moć. Naravno ovo je samo serija i pretpostavljam da on ima traume iz djetinjstva koje nosi u sebi, a osim toga moraju malo zakuhati da bi bilo interesantnije.

      • Goca

        NJoj pakleno, a njemu ledeno, šta da se radi. Osecam da ce covek da se zaledi od muke hahhahaha…jedino njena vrelina može da ga odledi, od njegove ukrucenosti.

    • Hanni

      Hahaha ,(sirota Kusi sve vreme visi) bas si me nasmijala.:)
      Tempi ovo sa ugovorom ima jedno objasnjenje ,on je bog koji njoj kroji sudbinu ,i vidis dok okom mignu ugovor je skrojen, majka Indija 🙂 Jadna Kusi bas mi je bilo zao kad ju je pustio da padne , ali ona onako ponizena ,slomljena ipak staje odlucno pred njim , mocnim covjekom, ovaj puta ne guta knedle ,nego cita mu bukvicu .Akas mi je bas simpatican. Serija je iz dana u dan sve bolja.

  • jap

    Pozz Cure super sam prosla putom…..
    Super Epizoda…. Sve luđe do luđe ide… :*
    Malo cu biti zauzeta ovaj vikend…
    Super prevod :* <3

  • jap

    Sta ste se uspavali …. Vidim nema vas…. ?
    Evo Arnav i Khushi su spremni za zabavu….
    Javljav vam se kasno navece kad bidnem slobodna

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!