Kako da nazovem ovu ljubav? – 38. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 38. epizoda

2 3 4 S druge strane žice je zbunjena Anđeli. Ona podseti Lavanju u koji hram da dođe to veče kako bi odradila puđu i prekinula post. Takođe, indirektno pokuša da joj objasni da bi trebalo da nosi sari. Lavanja odgovari da je i sama planirala da to uradi. Anđeli izrazi sreću što ju je poslušala u vezi posta, na šta joj La (Lavanja) odgovori da nije nikakav problem, da ona to radi zbog sebe, odnosno, zbog Arnava i njene ljubavi koja je čista i iskrena. Nakon što završe razgovor, zadovoljna Anđeli razmišlja kako je dovoljno to što se La potrudila da je posluša u vezi posta. Nakon što Anđeli ode odatle, shvatamo da je Manorama sve vreme prisluškivala i zadovoljna je, misli kako svekrvu treba ubediti da dopusti da se Arnav i La venčaju. Tako će sledeći na red doći njen sin.

Kuši brašnom skida fleke i priseća se događaja na pijaci. Arnav se takođe priseća i gleda mrlje na ruci. Njegovo maltene razneženo lice prekriva opet ljutnja kad se seti kako je pokušao da se obrati Kuši, a ona ga izignorisala. On se pita kako mu to sad smeta njeno ćutanje kad ga je nekada izluđivalo to što mnogo priča. S druge strane, Pajal primećuje da je Kuši izgubljena u mislima i pita je šta joj je. Ova se požali da nije obraćala pažnju na Arnava i nije mu ni reč rekla, a opet sad ne može da prestane da misli na njega i kvari sebi dan, iako sad nema nikakve veze s njim. Ona potom ode da se okupa.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

U Šantivanu, Manorama se šali kako Arnav (koji, mučenik, opet pokušava da skine mrlje) izgleda kao da je njena šminka pala svuda po njemu, obzirom da ne može da skine mrlje od sindura. Baka tu počne da priča metaforički, kako je upozoravala Arnava da pažljivo ide, jer ne mogu se sve mrlje skinuti. Mano tu prokomentariše kako je taj bakin govor zazvučao kao reklama za prašak za veš xD Baka je samo pogleda i ova ućuti. Arnav odlazi. Sluga donosi Mano šerbet, a ona ga grdi što joj ga nije odmah odneo u sobu (da bi izbegla da je baka vidi). Baka je pita je čemu šerbet kad poste. Mano se vadi da je zbog godina i zdravstvenog stanja dozvoljeno da se za vreme posta popije malo tečnosti. A ona je kao mlađa držala post a da ništa ne bi okusila. Anđeli kaže baki da je tokom posta dozvoljeno piti šerbet. Baka pita hoće li i La držati post za Arnava isto kao Manorama. Anđeli je razuverava, kaže da La nije popila ni kap vode od jutra i da će doći u hram da prekine post. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

144 Komentar(a)

  • Sinderella

    Jedva cekam nastavak i sledeci susret Arnava i Kushi. Nego sta je ovo skoro nikoga nema ni Hani ni Jap, a Zlata se dva tri meseca ne javlja.

          • Sinderella

            Pa moguce da je i to, mozda ovu seriju ne prati. A ti, da li ces pratiti novu seriju sa DD?

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            Možda vidjet ću. Nema nam ni Sonje odavno. Šta se to dešava sa našim komentatoricama. :/

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            I ja isto. Nekako mi je baš dosadno. Mislim lijepo je i svama ali bolje je kad nas je više.

          • Sinderella

            Sto nas vise ima to bolje, a na prosloj stranici odnosno na 37 epi bila je veoma malo komentara, iako je 3 4 dana sedela nismo presli na dr.stranicu. Kad se ovde prevodila Madhubala, ja sam samo citala prevode i komentare, nisam komentarisala, vec sam pocela na odbacenoj. Ali secam da je cak bilo preko 1000 komentara na jednoj stranici.

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            Znam sjećam se ja sam nekad pomagala našim moderatorkama oko prevoda serija prevodila sam Madhubalu, i Simar. Znala sam cijelu noć provesti pišući komentare.

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            Ne pratim znam odprilike šta se dešava. Kod nas su sad počeli emitovati Simar na OBN-u.

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            Hahhaha to zvuci bolje. Samo joj treba princ da je poljubi i da carolija ne stane. Zato je ona Sida privukla na svoju stranu.

          • Sinderella

            Ma Sid probo sebe kopljem pa mrtav, pa sad ce ispasti ziv. Menjaju seriju kako vetar dune.

          • Lejla sestra Viviana Dsena-e.

            Totalna ludnica. Izgleda nećemo imati šta više gledati. Ispraše nam mozak glupostima.

  • Irma

    Sve vise i vise zanimljivije, sta li ce biti u nastavku, dali ce svi otici u isti hram, da li ce konacno otkriti Sljama, da li ce se Kuschi i Diktator i u ovoj epizodi sresti, ko ce prvi pregovorit…?

  • Goca

    Arnav je baš lud (blesav-šašav) hhahahahaa. Prvo mu smeta što Kuši ne zatvara usta, a sad Šizi jadan što cuti i što ga ignoriše hahahaha Odluci se vec jednom u stvari možda je ranije trebala da cuti, a sad da prica. Ustvari on i nemože da je zamisli kao cutljivu osobu pa ga ta njena reakcija i ponašanje pogodilo.A, LA jadna nju u stvari i neinteresuju Indijski obicaji, pa joj to sa dijetom za praznik teško pada. Obrazovana devojka i neveruje u te stare Indijske obicaje. Baš me zanima šta ce uraditi hoce li izdržati bez svojih prohteva za hranom i vodom.

  • DINA

    Ćao, evo i mene. Hehehe Arnavu sada sme ta što Kuši ne progovara. Ni on sam ne za šta bi.Dosadno je njemu bez nje pa kao što Goca reće ni u ured više nema volje ići.

    • Sinderella

      Ćao Dina, na početku izgleda kao veoma poslovan čovek, a sad i posao zanemari, iako mu se tamo nalazi devojka. Više na Khsuhi misli, mnogo me interesuje njihov sledeći susret, a po najviše i njihov razgovor, sta će reči jedno drugom. A jedva čekam da vidim sliku Lavanye u sariju.

      • DINA

        Lavanja se toliko rugala tradicionalnoj odjeći pa ni ja je ne mogu baš zamisliti u sariju. Arnava još nisam vidjela da razmišlja o Lavanji. Ona je zgodna i mislim da se znala njemu nametnuti. Nisam ga vidjela da je napravio do sada ništa samoinicijativno npr. da je pozove ili joj priđe. Uglavnom je služben.

  • Irma

    Guten Morgen, ja samo da vas pozdravim, ovo jutro nam ovamo osamnulo sa snegom a ja bas ove nedelje sve zimske stvari sklonila iz sranka pa sad odo opet da ih trazim…

  • Goca

    Guten Morgen, ja cu pored vas i Nemacki da naucin, a ne samo Indijski pored ovih serija. Nije još došlo vreme da se eklone zimse stvrii, a i sunce zna biti zubato u prolece, a i sneg vidiš zna da iznenadi.

  • Zlata Zlata

    drage moje sajtovke ,primetile ste da me nema, verujte mi da imam opravdanje ali nije za pricu .Mnogo mi nedostajete ,pratim vase komentare povremeno, ali nisam u situaciji da budem konstantno tu,pa vas molim da budete strpljivi.Jedva cekam da se oslobodim obaveza pa da vam se prikljucim.Sto se tice serije u toku sam,zaista je otkacena.Arnav i kusi su legende,spoj je neverovatan,hemija fantasticna.Andjela je previse dramaticna za moj ukus ali je razumem.Nerazumem kako lavanija nevidi ili neoseca da je arnav skoro neprimecuje,zensko srce bi trebalo da zna takve stvari.O sljamu necu da trosim reci on je dno dna,svaka cast scenaristima jer odvratniju osobu nisu moli smisliti.drage moje saljem vam puno poljubaca i pozrava,steta sto neumem da vam posaljem poljubce u slikama.P.S.ako neko zna nesto novo o tini duti neka napise

    • Goca

      NAMASTE.Draga Zlato baš mi je drago da si nam se vratila. Tacno je da si nam nedostajala i Mirsadi i meni i cesto smo se pitale gde si nam se izgubila.A EVO TE VRATILA SI SE <3<3<3

      • Zlata Zlata

        namaste,draga goco ,kako si ,znas li nesto novo o tini ,i dali ce se snimati nastavak odbacene,vidim ona serija sa sloncetom nije ni mrdnula sa prevodom tako da sam odustala od nje.POZDRAV

        • Goca

          Cao Zlato ,Sindi ce nam je prevoditi vec je pocela sa nastavkom prevoda, i to je prica slicna odbacenoj brak iz osvete zanimljiva je, ja je pratim i dalje redovno.

    • Irma

      Razumemo te, covek je ponekad preopterecen obavezama, ali bitno je da si nam ti u toku dogadjaja serije i komentara. pa kad zgrabis malo vremena ubaci i neki tvoj komentar.

      • Zlata Zlata

        irma,pretpostavljam da si nova,hvala ti na podrsci i drago mi je da nas je u ovolikom broju.Naravno trudicu se da povremeno ubacim koji komentar, ne uklapa mi se vreme kada ste u vecini svi tu i to mi je problem

        • Irma

          Odavno sam ja na ovom sajtu, celu “Odbacenu” sam pratila sa vama, samo nisam pisala komentare ali vase komentare sam uvek citala i bili su jednako zanimljivi kao i sadrzaj serije.

      • Zlata Zlata

        hvala tempi,svakako cu se truditi da sto pre budem redovna na casu ,ali za sada je na delu visa sila pa cu se strpeti , a seriju cu svakako pratiti pa makar i nespavala

    • Irma

      Cao Tempesta, imam jedno pitanje za tebe, da li bi volela u nekoj drugoj serji da vidis glavne glumce iz “ODBACENE”? Ja sam pronasla tu seriju gde nam se u toj epizodi pojavljujub MUKTA i VISHNU zajedno, RATORE i TAMPASIJA, AKASCH i naravno NANI, tu nam je i KUSCHI iz ove serije, kao i jos neki likovi gde ces ostat bez daha, ja kad sam to odgledala nisam mogla da poverujem da nasu voljenu ekipu vidim u celom izdanju i to na onakav poseban nacin… A meni je Andjeli od samog pocetka prelepa…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!