Kako da nazovem ovu ljubav? – 47. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 47. epizoda

19 20 21 22 11 23 24 Arnav: “Onda? Zašto razmišljaš tako?”
La: “ASR, ti…”
Arnav je prekine: “Samo sam hteo da ti kažem da se nisam propisno parkirao i da treba da požuriš.”
La padne kamen sa srca: “O! Baš sam se bila uplašila…”
Ona ga radosno zagrli. Arnav baš i ne uzvraća, i dalje je ozbiljan.
La se uozbilji takođe: “ASR, dobro se znamo. Ali, ponekad te ne razumem u potpunosti. Hoću reći, ponekad misliš da… Ili ono što misliš ponekad… Ponekad… ASR, stvarno me voliš?”
Arnav je gleda neko vreme, a onda je uhvati za ruku i ubrzo pusti: “Lavanja, da te ne volim, ne bih došao da te vodim sa sobom. Zapravo, trebalo bi da požurimo, jer…”
La ne sačeka da čuje šta on hoće da joj kaže, okrene mu leđa da uzme nešto iz kese, i to biva okidač kod Arnava jer se on odmah seti kako Kuši nije htela da ga sasluša, već mu je samo okrenula leđa i otišla odatle, a on nemoćno vikao za njom. Besno priđe Lavanji, zgrabi je za ruku i okrene ka sebi: “Ne okreći mi leđa dok razgovaram sa tobom! Hteo sam nešto da kažem!”
La je uplašena njegovom reakcijom i izvinjava mu se, samo je htela da uzme kesu. Pita ga šta je hteo da joj kaže. Arnav se samo skloni od nje, uzme njen kofer i naredi joj da pođu. Užurbano izlazi. La brzo izlazi za njim.

Tetka gleda Kuši i Pajal kako se pakuju. Kuši donosi ešarpe. Nakon što Pajal uzme žutu, da je spakuje, priseti se kako nije došlo do njenog venčanja i zaključi da se sve ovo dešava zbog nje. Kuši joj prilazi i uverava da nije ona kriva. Oni su mislili da je mladoženja dobar čovek. Da nije iskrslo to oko miraza pre venčanja, ko zna šta bi kasnije bilo. Vraćaju se u Laknau da bi bile sa svojom porodicom. Ubacuje se tetka i pokušava da ih natera da shvate da ne treba da se vraćaju sada kući jer je njihov otac u dugovima, nema zaradu i kako će se onda brinuti o njima, kad ni za sebe nema. Tera ih da ostanu i da Kuši pita Šijama da joj nađe posao. Kuši razmišlja.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

U Šantivanu, Anđeli kuva. Šijam je sa njom i nudi pomoć. Hoće da proba hranu, ali ga Anđeli sprečava jer je vrelo, pa duva. Šijam je gleda s osmehom. Anđeli se stidi, hrani ga. Potom se seti da treba da da lekove baki, pa ode da to završi. Šijamu zazvoni telefon, to ga Kuši zove.
On se obraduje: “Baš sam razmišljao o tebi! Ja sam dobro, Kushi…”
Anđeli je stigla i čula to, pa se uozbiljila (stoji iza njegovih leđa). Šijam ugleda njen odraz na limenom tanjiru i ukoči se.

U sledećoj: La stiže kod Raizadinih, ali joj baka ne dozvoljava da se smesti u Arnavovu sobu. Arnav preti da će otići iz kuće zajedno sa La. Kuši se pita da li je dobro što je odlučila da se vrati u Laknau i moli boginju da joj da neki znak.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

136 Komentar(a)

  • Mica<3Veer

    Sve mogu da razumem ali da mi je neko rekao da cu zbog jednog Diktatora i Zbunjene i hindi poceti da ucim, to da mi je neko rekao nikad mu ne bi verovala 😀

      • Mica<3Veer

        znas sta je ,,najgore,, sto ja STVARNO razumem vecinu ovoga sto kazu, bar do sad, a nemam pojma kako je to moguce 😀

        • Goca

          Isti slucaj, ali neznam da li bih znala da izgovorim to. Cuti i ja imam svesku gde upisujem reci i napisala na njoj HINDU potsetnik, kad nešto ne razumem ili zaboravim da se potsetim. K oristila sam i prevodilac ali lažan .

          • Mica<3Veer

            ja i kad sam pokusala da izgovorim po nesto onako za sebe zvucalo je kao da imam vruc krompir u ustima tako da bih ja izgovaranje najjradije da izbegnem 😀

          • Tempesta

            Ahah, jooj, i ja to radim, sama za sebe tako kažem po nešto i uglavnom vrtim sve jedno te isto ukrug xD Mislim se, da me neko sad čuje, pocepo bi se od smeha xD

          • Tempesta

            Naravno da nisi jedina, e sad, nemoj da se smejete, ali prilikom vrtenja tih određenih, jednih te istih fraza, umem sve to da propratim i onim njihovim karakterističnim pokretima xD Sama sam sebi smešna, al ko velim, odlično ih se uklopila tamo kod njih 😀

          • Goca

            Da preslišamo sebe i tako lakše da naucimo. Šteta što nema recnik da se kupi sa cedeom, tako bi ga lakše savladali.

          • DINA

            Mirsada, nije loše. Ja našla Indijski bez muke hahahah tj. Englesko-Indijski. Ide glatko, nema šta, imam mogučnost da naučim i pisati.

          • Tempesta

            Tako to ide kod učenja novog jezika, prvo ide faza slušanja i usvajanja jezika, pa tek posle pokušavanje da se to izgovori…

        • Tempesta

          Pa to ti je kao ono sa španskim serijama, vala toliko godina su bile zastupljene kod nas, i još su, toliko smo ih odgledale, da je nemoguće ne zapamtiti i naučiti bar ponešto :)) Tako je i sa hindijem 🙂

    • mirsada

      Hahaha, nisi jedina, stvarno si me nasmijala, nije samo da ucimo hindi, nego sve vezano za Indiju privlaci nas, a sta sam ja planirala smijem se sama sebi, ovdje gdje zivim ima samo jedna Indijka, hocu da je posjetim da vidim kako se mota sari, strasno .

      • Tempesta

        Ahah, joj Mirsada, sad ti mene nasmeja, svaka ti čast 😀 Da znaš da ti zavidim što imaš tamo Indijku, kod mene nijedna na vidiku, pih… :)))

      • Goca

        Kod mene ima prodavnoca gde se prodaje Indijska garderoba i metraža za sari dosta je skupo, a kad bi i kupila neki sari ne bih znala ni namotati ga oko sebe. Kad bih ga namotala oko sebe mislim da bih išla kao Japanka ni nalik na Indijku. hahahaha

        • Tempesta

          Ja sam bogami još otkaad gledala na youtube-u kako se to radi i mislim da uopšte nije teško. Čak mi je bilo i smešno kako se to tako nosi i kako im ne ispadne :))) Uglavnom, mislim da se kuvaju u svoj toj tkanini…

      • DINA

        O znači dolaziš u naše krajeve. Želim ti sretan put i prijatan odmor.
        Moja Mirsada, treba se umotati u 8 metara materijala. Nije mi jasno kako se zarolaju u sve to.

        • mirsada

          Hvala Dino, radujem se da posjetim i provedem par dana u gradu koji volim, gdje sam provela najbezbriznije god. svog zivota, moj grad Tuzla pa dalje. Pozdrav.

  • Vivian 98

    Cao cure. Evo da se javim ovdje jer su ovdje vecinom cure koje su pratile Madhubalu. Da vam javim da sam procitala da pocinje na Happy tv uskoro. Nadam se da je tacno. Eto mozemo je opet gledali,i oni koji je nisu gledali da je pogledaju. I naravno moram da se izvinim Tempi jer nema veze sa ovom serijom al morala sam da javim. Izvini Tempi. 😀 Pratim ja i ovu seriju i jako je zanimljiva. Jedva cekam kad ce priznati da se vole,a tad cu vjerovatno ostariti. 😀

      • Vivian 98

        Hej Dino. Da,da. I najljepsi Vivian. 😀 Pa to sam nasla na nekim stranicama odnosno napravljena je stranica Madhubala- Happy tv tako da mislim da je tacna jer je na stranicama koje su dobro informisane i aktivne. Da,ja se zaista mnogo radujem. Nadam se da ce i ostali. Msm to mi je i dalje najbolja serija,naravno prva sezona. 😀

        • DINA

          Da Vivi (mogu li te tako zvati) evo i ja sam našla neka facebook stranica tj. EMDT forum pa kažu :”Madhubala”, nova indijska sapunica, uskoro na Happy TV. …. Na naše TV ekrane uskoro dolazi još jedna turska serija – “Elif”, naslednica Anandi, Iće, Zehre i …
          Ajde valjda bude, i meni je dobra 1. sezona.
          Tempi sorry!!!

  • DINA

    Pozdrav, evo i mene
    napati se dok uđoh na sajt. Napadaju me reklame i od njih ne mogu otvoriti stranicu.Ne znam da li drugi imaju slične probleme…
    Tempi super si, dvije epizode si izbacila u veoma kratkom vremenu.
    Interesantne su mi epizode. Ne mogu osuđivati Kuši što ne želi razgovarati sa Arnavom jer momak ima prenose i kada nešto nije po njegovom agresivno reaguje. Evo ovaj put joj je polomio telefon. Pa ne može ona određivati kada će zazvoniti. I on umjesto što se natezao s njom mogao joj je reći o čemu želi razgovarati pa makar joj stavio ruku na usta umjesto što je razbio telefon i galamio. Zadnje što je trebao uraditi je što je razbio vrata. Da je malo mudriji bio, pa sjeo i pustio da se i ona smiri i pomiri sa sudbinom da moraju pričekati nekoga ko će ih spasiti, uspio bi joj reći što god želi ali…
    S druge strane, porodica je sve lijepo isplanirala, “komšije i prijatelji” su dobro obaviješteni pa me Mano nasmija kada pita gošće koju su telefonsku mrežu koristile na hodočašću pa su tako dobro obaviještene da Arnav ima djevojku koja je postila za njega.Samo ne znam da li su mislile na Kuši ili La , jer je Kuši nosio ispred hrama onesviještenu i dao joj da pije vodu tj. prekinuo joj post pred svima (osim članova porodice).
    Informacija da Kuši napušta Delhi je postala noćna mora za Arnava, skače u snu, potapa cvijeće vodom, priča sam sa samim sobom i pred očima mu bez najave iskače Kušin lik i sjećanje na trenutke provedene s njom.
    Ona u ništa boljem stanju.Bila je prestrašena ali i tvrdoglava i uporna u odluci da ne želi ćuti ni riječi od njega. Voljela bih da su razgovarali jer i mene interesuje šta je želio reći.

  • Martina

    Ovaj Arnav vise nezna sta radi covek se nacisto pogubio kaze da te nevolim nebi te vodio da zivis kod mene a ovamo razmija o drugoj

  • Goca

    Namaste, Tempi prevod je odlican kao i uvek. Vidim da veceras nema nikoga. Pa onda ja dežurna kao i uvek, da prokomentarišem ovu epizodu. HM zanimljivo kako ce se sad ovaj Šijam ljigavac izvuci.Vidimo da se odao izgovarajuci Kušino ime,dok je Anđela stajala iza i slušala. A za Arnava šta reci ni sam nezna šta mu se dešava što kaže Dina nesvesno natapa biljku dok mu misli lutaju ka Kuši. On nece da se zaljubi i da voli, a isto pitanje postavlja La kao što je postavio i Kuši. Nisam shvatila da li je u Lavanji video Kuši pa opet tako odreagovao ili je hteo da proveri kako ce La da odreaguje. Cinimi se da je u tom trenutku i on bio zbunjen kad je zgrabio kofer i izleteo napolje.

    • Goca

      Slike su baš lepe. Izgleda da Kuši Arnavu pokazuje ime ispisno na ruci osobe za koju se udaje. Žao mi je što nemožemo i negovo lice sad u tom trenutku da vidimo. Mora da je u šoku. Kuši se izgleda udaje za nekog levog, a on desni ispada, šalim se. Verovatno je iznenađen i u šoku, nece valjda srcana kap nadmenog Arnava da strefi. Jedva cekam tu epizodu baš me interesuje njegova faca.

    • Goca

      Neznam šta muškim glumcima znaci dok glume i grle glumicu da žmure, da li na njihovom mestu razmišljaju o drugoj osobi ili glume bol, neko olakšanje, neko zadovoljstvo. Znam da svaki pokret moraju da urade kako im scenarista naredi, ali to žmurenje nerazumem u koje svrhe to rade.

  • Mica<3Veer

    Vazno obavestenje! administratori sajta na kome smo ranije gledali ove nase andjelcice sa prevodom napravili su drugi sajt, sajt je jos ,,u izgradnji” pa i nema nekog izbora, ali ono sto mi je privuklo paznju je to sto su tamo 23 epi Odbacene 😀 ako nekog zanima ja eto da javim… e a SAD ONO STO NAS SIGURNO SVE ZANIMA rekli su da ce ponovo ubaciti IPKND na stari sajt samo da budemo strpljivi, a Yugo dosti rekao mi je da IPKND mogu da pratim i na nekakvoj grupi na vk-u (nemam pojma sta je to vk, sad sam prvi put cula za to), ali sam prilikom registracije tamo videla da taj vk trazi da upisem broj mobilnog pa sam odustala) ako neko zeli da se tamo registruje, recite pa da ostavim link na caskanju… registracija je neophodna i na ovom novom sajtu, u suprotnom ne mozete videti sadrzaj sajta…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!