Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 04.03.2015.,(1834 epizoda), Skok u Maloj nevesti od 11 godina!

Skok u Maloj nevesti od 11 godina!
capture-20150304-185142

capture-20150304-184235

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

capture-20150304-185108Epizoda počinje skokokom od 11 godina. Anandi je prikazana kako uči džudo devojčice u školi Šiv Niketan, Gurukul. Govori im da imaju samo jednu šansu da se suoče sa izazovom. Žena prilazi i kaže da je to tačno.Anandi se okreće i kaže da su oni spremni.Žena govori Anandi da devojčicu udaju za čoveka.Žene dolaze da spreči to venčanje.Čovek koji treba dasklopi brak im govori da idu.Anandi se uključuje u kadar i viče na čoveka koji želi da oženi dete. Pita ga kako misli da sklopi taj brak pred idolom Bachpan Rakshak Sena.Anandi šamara čoveka i kaže da mu neće dati šansu da upropasti dete.Anandi mu preti i žene ga tuku motkama.Policija dolazi i hapsi ljude koji su umešani u zločin. Devojčica pita Anandi gde će je odvesti.Anansdi joj govori da će je odveti u novu kuću, Šiv Niketan, gde male devojčice poput nje žive.Govori joj da će početi nov život.Anandi joj govori da može da izgradi svoju budućnost i pita je da li će poći sa njom.Devojčica pristaje.Anandi joj skida venc. Ona korača sa devojčicom koju drži za ruku i ide ka Šivu Niketanu zajedno sa ženama.
Nastavak na sledećoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

22 Komentar(a)

  • michel

    dobra je epizoda, za sada su predstavili decu i nesto malo dogadjaja………glupo mi je to sto su malog Amola iskljucili bez obrazlozenja…….ZASTO ?…..sada bih on bio odrastao mladic od dvadesetak godina,……

  • Niki

    Sad znamo da je Amol u Dubaiju,ali nisu rekli zbog cega je tamo.Mozda studira,videcemo.Jagi se podmladio posle ovog skoka,cak i izgleda i mladje nego ranije 😀

  • strelica

    Juce zavrsili u proslosti a danas pocinju u buducnosti.
    U bre, Anandi postala glavni seriv tamo.
    Jagdis postao Bajron.
    Ganga bacila maramu.
    I vila Singovih se modernisala.
    Sivam je sladak, Abi mi se ne dopada. Nandini i Sivam lice malo u oblast oko ociju, bas su ih nasli.
    Nandini je secer, prava mala Anandi.
    Kundan je izgleda zao. Uzivao je dok se otac drao na Nandini. A mozda i nije i Jagdis je takav bio ponekad kao mali.

    Mislim da nisu ni planirali Amola posle skoka. Zato su hteli da ga vrate roditeljima, pa su od toga odustali ali su ga poslali negde (verovatno na studiranje). Mozda se pojavi jednog dana. On sad treba da ima oko dvadesetak godina.

    • Potter

      Nimbolini/Nandinini Svekar i svekrva Su monstrumi.. Ovi su,cini mi se,dobri. Za Kundana ne znam..
      Epizoda je ono bas interesantna xD

    • veer

      amol je u dubaiu nesvidja mi se sto su izbacili iz serije genu,nirandjana,nandua i bajravi kuca bi bila punija sa njima jos kad bi vratili bajrona,sumitru,sugnu,sijama i njihovu decu bila bi divota

  • michel

    kako su odvratni, to nije normalno,bruke i sramote, zene matorog magarca sa detetom ………taj sigurno nebi cekao da odraste………to su pedofili………odvratno je gledati i dva deteta kada vencavaju, ali je podnosljivije…….a ovo danas…….da one zene nisu dosle sa mocugama, tom detetu samo bi bog mogao biti u pomoci…………..ja mislila to joj tata, a ono mladozenja, kako ih samo nije sramota da takvu sliku salju u svet, ja razumem da je to njihov opsti problem, ……..ali sto preterano……….preterano je……….

  • VERICA

    Ni sama nisam znala sta da ocekujem od tog *skoka* od jedanaest godina, kad ono *Mala nevesta* iz pocetka!

    Samo modernija naravno.

    I naravno bez skoro svih glumaca iz PRVOG dela, ovo je za mene DRUGI deo MN.

    Zao mi sve te decurlije sto volsebno nestadose iz njihovih zivota, kao nesto studiranju ili sta vec, ostadose samo Jagijev i Gangin sin, kao i Anandin i Shivov blizanac.

    Kuca pusta.
    Na drugoj strani u kuci nove MALE NEVESTE nekog sveta navazdan.

    Znaci nova porodica sada ima glavnu ulogu, dok Singovi moderno uzivaju u novoopremljenoj kuci i modernim zenama bez marama.

    Samo Dadisa i dise i mirise!

    Nit se sije nit se para!

    Uvek ista, kao i vecina glumaca, sto kaze Misel Jagi sve mladji kako stari, Anandi ozbiljna , pa trenira brate karate, razbi onu ciglu od stiropora ocas posla.

    Lepo su to zamislili KUCA za MALE NEVESTE.

    Neka vrsta sirotista, sa borilackim vestinama, a Anandi kao Shiv kolektorica!

    Cini mi se da maloj Nandini, ne cvetaju ruze u kuci gde odrasta, al` ona vidim slatka bezbrizna i vragolasta devojcica.

    Sa *muzem* se verovatno lepo slaze, igraju se kao prava deca.

    Cisto sumnjam da ide u skolu.

    Zadesila je ista sudbina kao i Anandi.

    Pa da vidimo.

  • Marizza

    Ko je ova Disa, je l’ ona neka udovica pa ce sada biti frka sa bojom kao sa Menu i Anandi.

    Amol je vjerovatno na studjama, mozda su i objasnili to al’ su ovi sto pisu opise taj detalj izostavili, nece se taj vise vracati kao ni Mahi, to se moglo i ocekivati.

    • Niki

      Da,Disa je udovica i kako sam shvatila ona ce se pretvarati da je kip neke boginje kako bi ljudi na nju stavljali boju za Holi.A ovamo kao ne smije jer udovica i Nandini onda kaznjavaju.

  • Niki

    Odgledala sam i danasnju epizodu,ovo sa Jagdisem i Gangom im nikako nije trebalo..Ganga ljubomorna posle 11 godina,da se Anandi tek doselila bilo bi mi logicnije ali ona zivi tu vec 11 godina.Ocigledno je da nemaju neku pricu pa moraju malo dramatizovati sa ovim.I Jagdis mi nije jasan,zbog cega je njemu zasmetalo kad su mu nacrtali brkove,i zbog cega mu je bitnije da prvo stavi Anandi boju na lice?Nisam razumela sta se ovo desilo sa udovicom u najavi?

  • michel

    danasnja epizoda od 5. marta. je dosta dobra,mada se jos nisam navikla na nove likove nikako ne mogu da ih pohvatam ko je ko…….vidim tri decaka kod Singovi to su valda ……..Manu njihov zajednicki sin i Anandin sin…….ali ko su one dve devojcice, mozda gosti na toj ceremoniji ???………..Gangina ljubomora mi je malo zasmetala, glupo je posle 11. god. zajednickog zivota sa Anandi ona pokazuke ljubomoru, a i Jagiju nije trebalo to da prvo pridje Anandi da je molerise, trebao je Gangu i sve bi bilo u redu, ali dobro je izvukao se on djavolcic….ona udovica u novoj obitelji mi je nejasna izgleda da je mnogo postuju, ali nekako je cudna…….ma dobro sve je OK. ……idemo dalje…….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!