Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 04.03.2015.,(1834 epizoda), Skok u Maloj nevesti od 11 godina!

sHIVAM I aBHI capture-20150304-190542 capture-20150304-190622Kajljani govori Jagiju da se njih dvojica bore kao neprijatelji. Jagi kaže da ne zna zbog čega.Ganga kaže da su oni i nerazdvojni.Oni razgovaraju o Abhimanyu i Šivamu.Anandi dolazi i pita gde su oni.Abhi i Šivam dolaze i svadjaju se za loptu.Jagi kaže Abhiju da vrati loptu Šivamu.Abhi baca loptu i kaže Šivamu da je uhvati.Jagi pita otkud to loše ponašanje?Kajljani im kaže da pogledaju u svoju sliku i govori im da izgledaju dobro zajedno.Pita ih zbog čega se svadjaju?Jagi se smeje.Anandi ga pita zbog čega se smeje.Jagi joj kaže da pogleda Šivamove brkove u boji.Ganga ih pita zbog čega se smeju.Jagi se priseća svog detinjstva sa Anandi i govorida mu je Anandi u detinjstvu pravila brkove od boja.

Nimboli-Nandini pokušava da napravi od boje brkove Kudanu. U pozadini se čuje pesma Choti Se Umar dok se prikazuje njeno lice.Ona se smeje.
Kajljani govori Jagiju da Anandi nema zbog čega da bude uznemirena.Jagi joj govori da se on isto ponaša i prema Abhiju i prema Šivamu.Govori joj da se brine za Abhija jer mu je otac, ali da se brine isto i za Šivama.Govori joj da je zabrinut za Šivama i da pokušava da postane figura njegovog oca.Kajljani se slaže.Pandit dolazi i kaže da je došao zbog Holi priprema.On im govori da vežu nit deci.Anandi ih uzima.Kajljani govori Anandi i Gangi da idu sa Jagijem, jer nju bole noge.Anandi se nudi da ostane sa njom.Kajljani kaže da nema potrebe.Jagi kaže hajdemo.Oni idu za proslavu holija.Jagi, Ganga, Anandi rade puju.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Nastavak na sledećoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

22 Komentar(a)

  • michel

    dobra je epizoda, za sada su predstavili decu i nesto malo dogadjaja………glupo mi je to sto su malog Amola iskljucili bez obrazlozenja…….ZASTO ?…..sada bih on bio odrastao mladic od dvadesetak godina,……

  • Niki

    Sad znamo da je Amol u Dubaiju,ali nisu rekli zbog cega je tamo.Mozda studira,videcemo.Jagi se podmladio posle ovog skoka,cak i izgleda i mladje nego ranije 😀

  • strelica

    Juce zavrsili u proslosti a danas pocinju u buducnosti.
    U bre, Anandi postala glavni seriv tamo.
    Jagdis postao Bajron.
    Ganga bacila maramu.
    I vila Singovih se modernisala.
    Sivam je sladak, Abi mi se ne dopada. Nandini i Sivam lice malo u oblast oko ociju, bas su ih nasli.
    Nandini je secer, prava mala Anandi.
    Kundan je izgleda zao. Uzivao je dok se otac drao na Nandini. A mozda i nije i Jagdis je takav bio ponekad kao mali.

    Mislim da nisu ni planirali Amola posle skoka. Zato su hteli da ga vrate roditeljima, pa su od toga odustali ali su ga poslali negde (verovatno na studiranje). Mozda se pojavi jednog dana. On sad treba da ima oko dvadesetak godina.

    • Potter

      Nimbolini/Nandinini Svekar i svekrva Su monstrumi.. Ovi su,cini mi se,dobri. Za Kundana ne znam..
      Epizoda je ono bas interesantna xD

    • veer

      amol je u dubaiu nesvidja mi se sto su izbacili iz serije genu,nirandjana,nandua i bajravi kuca bi bila punija sa njima jos kad bi vratili bajrona,sumitru,sugnu,sijama i njihovu decu bila bi divota

  • michel

    kako su odvratni, to nije normalno,bruke i sramote, zene matorog magarca sa detetom ………taj sigurno nebi cekao da odraste………to su pedofili………odvratno je gledati i dva deteta kada vencavaju, ali je podnosljivije…….a ovo danas…….da one zene nisu dosle sa mocugama, tom detetu samo bi bog mogao biti u pomoci…………..ja mislila to joj tata, a ono mladozenja, kako ih samo nije sramota da takvu sliku salju u svet, ja razumem da je to njihov opsti problem, ……..ali sto preterano……….preterano je……….

  • VERICA

    Ni sama nisam znala sta da ocekujem od tog *skoka* od jedanaest godina, kad ono *Mala nevesta* iz pocetka!

    Samo modernija naravno.

    I naravno bez skoro svih glumaca iz PRVOG dela, ovo je za mene DRUGI deo MN.

    Zao mi sve te decurlije sto volsebno nestadose iz njihovih zivota, kao nesto studiranju ili sta vec, ostadose samo Jagijev i Gangin sin, kao i Anandin i Shivov blizanac.

    Kuca pusta.
    Na drugoj strani u kuci nove MALE NEVESTE nekog sveta navazdan.

    Znaci nova porodica sada ima glavnu ulogu, dok Singovi moderno uzivaju u novoopremljenoj kuci i modernim zenama bez marama.

    Samo Dadisa i dise i mirise!

    Nit se sije nit se para!

    Uvek ista, kao i vecina glumaca, sto kaze Misel Jagi sve mladji kako stari, Anandi ozbiljna , pa trenira brate karate, razbi onu ciglu od stiropora ocas posla.

    Lepo su to zamislili KUCA za MALE NEVESTE.

    Neka vrsta sirotista, sa borilackim vestinama, a Anandi kao Shiv kolektorica!

    Cini mi se da maloj Nandini, ne cvetaju ruze u kuci gde odrasta, al` ona vidim slatka bezbrizna i vragolasta devojcica.

    Sa *muzem* se verovatno lepo slaze, igraju se kao prava deca.

    Cisto sumnjam da ide u skolu.

    Zadesila je ista sudbina kao i Anandi.

    Pa da vidimo.

  • Marizza

    Ko je ova Disa, je l’ ona neka udovica pa ce sada biti frka sa bojom kao sa Menu i Anandi.

    Amol je vjerovatno na studjama, mozda su i objasnili to al’ su ovi sto pisu opise taj detalj izostavili, nece se taj vise vracati kao ni Mahi, to se moglo i ocekivati.

    • Niki

      Da,Disa je udovica i kako sam shvatila ona ce se pretvarati da je kip neke boginje kako bi ljudi na nju stavljali boju za Holi.A ovamo kao ne smije jer udovica i Nandini onda kaznjavaju.

  • Niki

    Odgledala sam i danasnju epizodu,ovo sa Jagdisem i Gangom im nikako nije trebalo..Ganga ljubomorna posle 11 godina,da se Anandi tek doselila bilo bi mi logicnije ali ona zivi tu vec 11 godina.Ocigledno je da nemaju neku pricu pa moraju malo dramatizovati sa ovim.I Jagdis mi nije jasan,zbog cega je njemu zasmetalo kad su mu nacrtali brkove,i zbog cega mu je bitnije da prvo stavi Anandi boju na lice?Nisam razumela sta se ovo desilo sa udovicom u najavi?

  • michel

    danasnja epizoda od 5. marta. je dosta dobra,mada se jos nisam navikla na nove likove nikako ne mogu da ih pohvatam ko je ko…….vidim tri decaka kod Singovi to su valda ……..Manu njihov zajednicki sin i Anandin sin…….ali ko su one dve devojcice, mozda gosti na toj ceremoniji ???………..Gangina ljubomora mi je malo zasmetala, glupo je posle 11. god. zajednickog zivota sa Anandi ona pokazuke ljubomoru, a i Jagiju nije trebalo to da prvo pridje Anandi da je molerise, trebao je Gangu i sve bi bilo u redu, ali dobro je izvukao se on djavolcic….ona udovica u novoj obitelji mi je nejasna izgleda da je mnogo postuju, ali nekako je cudna…….ma dobro sve je OK. ……idemo dalje…….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!