Mn 04.03.2015.,(1834 epizoda), Skok u Maloj nevesti od 11 godina!



Nimboli-Nandini pokušava da napravi od boje brkove Kudanu. U pozadini se čuje pesma Choti Se Umar dok se prikazuje njeno lice.Ona se smeje.
Kajljani govori Jagiju da Anandi nema zbog čega da bude uznemirena.Jagi joj govori da se on isto ponaša i prema Abhiju i prema Šivamu.Govori joj da se brine za Abhija jer mu je otac, ali da se brine isto i za Šivama.Govori joj da je zabrinut za Šivama i da pokušava da postane figura njegovog oca.Kajljani se slaže.Pandit dolazi i kaže da je došao zbog Holi priprema.On im govori da vežu nit deci.Anandi ih uzima.Kajljani govori Anandi i Gangi da idu sa Jagijem, jer nju bole noge.Anandi se nudi da ostane sa njom.Kajljani kaže da nema potrebe.Jagi kaže hajdemo.Oni idu za proslavu holija.Jagi, Ganga, Anandi rade puju.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






22 Komentar(a)
Tina
supp epizoda ali sada je problem sto ponovo pocinju malu nevestu samo sa Nandini :/ isto se sve desava :/
michel
dobra je epizoda, za sada su predstavili decu i nesto malo dogadjaja………glupo mi je to sto su malog Amola iskljucili bez obrazlozenja…….ZASTO ?…..sada bih on bio odrastao mladic od dvadesetak godina,……
Niki
Sad znamo da je Amol u Dubaiju,ali nisu rekli zbog cega je tamo.Mozda studira,videcemo.Jagi se podmladio posle ovog skoka,cak i izgleda i mladje nego ranije 😀
strelica
Juce zavrsili u proslosti a danas pocinju u buducnosti.
U bre, Anandi postala glavni seriv tamo.
Jagdis postao Bajron.
Ganga bacila maramu.
I vila Singovih se modernisala.
Sivam je sladak, Abi mi se ne dopada. Nandini i Sivam lice malo u oblast oko ociju, bas su ih nasli.
Nandini je secer, prava mala Anandi.
Kundan je izgleda zao. Uzivao je dok se otac drao na Nandini. A mozda i nije i Jagdis je takav bio ponekad kao mali.
Mislim da nisu ni planirali Amola posle skoka. Zato su hteli da ga vrate roditeljima, pa su od toga odustali ali su ga poslali negde (verovatno na studiranje). Mozda se pojavi jednog dana. On sad treba da ima oko dvadesetak godina.
Potter
Nimbolini/Nandinini Svekar i svekrva Su monstrumi.. Ovi su,cini mi se,dobri. Za Kundana ne znam..
Epizoda je ono bas interesantna xD
veer
amol je u dubaiu nesvidja mi se sto su izbacili iz serije genu,nirandjana,nandua i bajravi kuca bi bila punija sa njima jos kad bi vratili bajrona,sumitru,sugnu,sijama i njihovu decu bila bi divota
martina
kako se zovu anandina deca
Niki
Shivam i Nandini 🙂
martina
oni zive sa njom nesto nisam bas u toku nisam je pratila jos od sivove smrti
Niki
Decak je sa njom,a kcerku su joj oteli jos kad je bila beba i udali za nekog decaka..
michel
kako su odvratni, to nije normalno,bruke i sramote, zene matorog magarca sa detetom ………taj sigurno nebi cekao da odraste………to su pedofili………odvratno je gledati i dva deteta kada vencavaju, ali je podnosljivije…….a ovo danas…….da one zene nisu dosle sa mocugama, tom detetu samo bi bog mogao biti u pomoci…………..ja mislila to joj tata, a ono mladozenja, kako ih samo nije sramota da takvu sliku salju u svet, ja razumem da je to njihov opsti problem, ……..ali sto preterano……….preterano je……….
Jasmina Škamo
prelijepa epizoda,najviše mi se dopadaju sllike,svaka čast……..<3 <3
Lana
Koliko li nam Kaljani sad ima godina? Šta li je sa Šekarevima?
michel
pa Kaljani bi trebalo da ima jedno 70-80 god. a ona kao devojcica, a Sekarovi su otputovali u Singapur…..
VERICA
Ni sama nisam znala sta da ocekujem od tog *skoka* od jedanaest godina, kad ono *Mala nevesta* iz pocetka!
Samo modernija naravno.
I naravno bez skoro svih glumaca iz PRVOG dela, ovo je za mene DRUGI deo MN.
Zao mi sve te decurlije sto volsebno nestadose iz njihovih zivota, kao nesto studiranju ili sta vec, ostadose samo Jagijev i Gangin sin, kao i Anandin i Shivov blizanac.
Kuca pusta.
Na drugoj strani u kuci nove MALE NEVESTE nekog sveta navazdan.
Znaci nova porodica sada ima glavnu ulogu, dok Singovi moderno uzivaju u novoopremljenoj kuci i modernim zenama bez marama.
Samo Dadisa i dise i mirise!
Nit se sije nit se para!
Uvek ista, kao i vecina glumaca, sto kaze Misel Jagi sve mladji kako stari, Anandi ozbiljna , pa trenira brate karate, razbi onu ciglu od stiropora ocas posla.
Lepo su to zamislili KUCA za MALE NEVESTE.
Neka vrsta sirotista, sa borilackim vestinama, a Anandi kao Shiv kolektorica!
Cini mi se da maloj Nandini, ne cvetaju ruze u kuci gde odrasta, al` ona vidim slatka bezbrizna i vragolasta devojcica.
Sa *muzem* se verovatno lepo slaze, igraju se kao prava deca.
Cisto sumnjam da ide u skolu.
Zadesila je ista sudbina kao i Anandi.
Pa da vidimo.
Marizza
Ko je ova Disa, je l’ ona neka udovica pa ce sada biti frka sa bojom kao sa Menu i Anandi.
Amol je vjerovatno na studjama, mozda su i objasnili to al’ su ovi sto pisu opise taj detalj izostavili, nece se taj vise vracati kao ni Mahi, to se moglo i ocekivati.
Niki
Da,Disa je udovica i kako sam shvatila ona ce se pretvarati da je kip neke boginje kako bi ljudi na nju stavljali boju za Holi.A ovamo kao ne smije jer udovica i Nandini onda kaznjavaju.
strelica
Kad im nestanu ideje, setice se njega. Pa ce da mu nadju neku curu i tako to…
Marizza
Vidim da su sigurnoj kuci za djevojcice dali naziv po Sivu, to je jako lijep gest.
Niki
Odgledala sam i danasnju epizodu,ovo sa Jagdisem i Gangom im nikako nije trebalo..Ganga ljubomorna posle 11 godina,da se Anandi tek doselila bilo bi mi logicnije ali ona zivi tu vec 11 godina.Ocigledno je da nemaju neku pricu pa moraju malo dramatizovati sa ovim.I Jagdis mi nije jasan,zbog cega je njemu zasmetalo kad su mu nacrtali brkove,i zbog cega mu je bitnije da prvo stavi Anandi boju na lice?Nisam razumela sta se ovo desilo sa udovicom u najavi?
veer
na kraju ce biti jagdis i anandi zajedno
michel
danasnja epizoda od 5. marta. je dosta dobra,mada se jos nisam navikla na nove likove nikako ne mogu da ih pohvatam ko je ko…….vidim tri decaka kod Singovi to su valda ……..Manu njihov zajednicki sin i Anandin sin…….ali ko su one dve devojcice, mozda gosti na toj ceremoniji ???………..Gangina ljubomora mi je malo zasmetala, glupo je posle 11. god. zajednickog zivota sa Anandi ona pokazuke ljubomoru, a i Jagiju nije trebalo to da prvo pridje Anandi da je molerise, trebao je Gangu i sve bi bilo u redu, ali dobro je izvukao se on djavolcic….ona udovica u novoj obitelji mi je nejasna izgleda da je mnogo postuju, ali nekako je cudna…….ma dobro sve je OK. ……idemo dalje…….
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!