Rani se izvini Ekadiš!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 482.ep.) 9.10.2014. – Rani se izvini Ekadiš!

download (1)

Svi su zgranuti. Ekadiš se priseti incidenta na zabavi: “Dovela si je u moju kuću (molim?? šta reče?? čiju kuću?? ili je prevod na engl. malo lošiji, ili ovi Indijci izlapeli načisto! – prim.prev.)??! Akaše, jesi li ti znao za ovo (Gurne ga.)?!”
Akaš je previše šokiran da bi odreagovao. Miti kaže Ekadiš da nije to htela da sakrije od nje, zapravo, čekala je pogodan trenutak. Ekadiš pobesni i odjuri odatle. Akaš u neverici pogleda Miti. Malvika je srećna što je Miti teško i što plače.

Rani je u sobi i pakuje svoje stvari, mrmlja sama za sebe: “Neću nikome da se izvinim jer nisam pogrešila! Neću da se izvinim toj babi s kratkom kosom!”
Ipak, priseti se kako su joj Miti i Akaš onda doneli poklone i šta joj je Miti tada rekla/obećala.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Ćameli pitaju za lične podatke. Ona kaže policajcu da joj je pravo ime Nandini i da potiče iz Atisgarta. Seća se tog mesta i neke kuće (liči na Ekadišinu kuću tamo). Ovaj je upita ima li nekog rođaka ili člana porodice kome bi trebalo da javi da je u zatvoru. Ćameli pomisli na Rani i na to kako treba da pita Muktu kod koga je ona. Ona zatraži od policajca dozvolu da pozove prijateljicu. On joj dozvoli. Ćameli okreće broj.

Ekadiš je kod kućnog hrama, ljuta. Izvinjava se Bogu što je dotakla Rani. Polije se kofom vode. Baci besno kofu. Malvika i Gomti su takođe tu, zatečene. Ekadiš im kaže da očiste celu kuću i da svuda poprskaju svetu vodicu. Neka izbace sve iz sobe u kojoj je boravila Rani i neka to zapale. Dođu Miti i Akaš. Ekadiš kaže Miti da Rani više neće boraviti u toj kući. Neka joj to stavi do znanja. Miti pokušava da joj objasni da je Rani dete, nema nikoga osim njih, kuda bi mogla da ode. Ekadiš ponovi ono što je rekla i ode ljutito odatle. Miti se moli da Ekadiš shvati.
Miti se okrene ka Akašu:  “Ti me razumeš, zar ne? Idi i objasni majci! Tebe će poslušati!”
Akaš: “Zašto te toliko zanima ova devojčica? Ona čak i nije naše dete, zašto trpiš onda sve ovo zbog nje?” (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

49 Komentar(a)

  • Tempesta

    Cela epizoda je bila prava drama. I, kad sam već izgubila nadu, voala! Preokret! Rani i Ekadiš se izmiriše! No, još jedan preokret i to u najavi, koja mi je razočaravajuća (sem delića kad Ekadiš zgrabi Malviku za gušu, to mi je bilo milina za gledati… nadam se da će je tako dohvatiti i kad sazna ko je u stvari.)…. Šta zaključiti… da Ekadiš ovo radi samo da njen sin ne bi otišao iz kuće za Miti… Bzvz… Svideo mi se kraj epi, verujem da vam je to očigledno, jer, baš sam se naslikala Akaša 😀 On i Ekadiš su mi bili jako simpatični na kraju.

      • sonja

        Ovi Indijci me naterase da se i ja savijam kako vetar duva. Ekadish me odusevi pa me razocara,Rani me iznervira pa me posle dusa zaboli, sa Miti mi je stalno toplo-hladno , i dalje mislim da se pre ove drame morala malo ozbiljnije pozabaviti Rani kao sto je uradila danas,ali kako bismo onda imali ovu dramu, jedino konstantno u mojim osecanjima je da bih ja zmiju koja puzi non-stop hvatala za gusu ali je ne bih tako brzo ni pustila( u stvari ne bih je uopste pustila hahahah) i naravno Akash za kojeg sam jos na zabavi rekla da je njegova zena nasla za shodno da ga obavesti ko je Rani da bi covek znao kako i sta treba.
        Ekadish nece cerku prostitutke u svojoj kuci… hmmm … a Cameli iz njihovog Atisgara…. a Rani podsetila Ekadish na Akasha kad je bio mali i kako joj se izvinjavao na isti nacin. Bojim se da Ekadish ne zveknu po licu neke mracne tajne upravo iz njene proslosti. Ne znam zasto ali stalno mi se sad vrzma po glavi njena snaja,zakljucana u sobi u Atisgartu koja je prestravljeno ponavljala Kadjri da zna jednu strasnu tajnu koju nikom ne sme da kaze. Da nije ta tajna Cameli?

        • Hanni

          Ova mi se epizoda veoma dopata posebno najava za iducu gdje Ekadis Malviku hvata za vrat.I ja mislim da je Cemali povezana sa Ekadis jer onako kako se prisjeca mjesta odakle dolazi sve je moguce….

          • sonja

            Uh, kako bih sad slatko napisala svoj scenario ali ne smem da brzam , em nisam sve epizode gledala em nije bas za verovati ovim scenaristima, oni zacas okrenu kako njima odgovara,zaborave detalje koje su nekad prikazali. Vidis da je izmedju ostalog ovo sad Ekadishina kuca a ne Bundelina:-)

          • sonja

            Hanni duso, ne vuci me za jezik. Vidis da nam pre neki dan doslo do zagusenja sajta,odmah sam rekla sebi skrati Sonja komentare,skrati hahahah

        • Marina

          Slazem se sa tobom u potpunosti. I ja sam pomislila da Cameli ima neke veze sa tom snajom.. Epizode su mi sve vise zanimljivije. Jedino mi se malo ne svidja sto su izbacili ostale likove, ali sta je tu je, ipak je ovo indijska serija..

          • sonja

            Stvarno postaju sve zanimljivije, po ovome sad rasplet bi trebao da bude bas neocekivan jedino ako nesto ne uprskaju kao sto su uprskali sa tim likovima koje su izbacili a mislim da bi bas sad imali mesta u ovo j prici. Ja imam inace bujnu mastu,po meni bi cak i Kana mogao da bude u opticaju.

          • sonja

            Pa ja tebi lepo pricam da u Indiju ne smem bez tebe nikako, ti si moj glas razuma. A i necu da idem bez tebe,nije zbog brata vec sto provod bez tebe ne moze biti isti:D

          • Lejla Vivian

            Hahahahahahaha znači ne voliš mog brata. 🙂 Provod dobro bit će kako želite gospođice Sonja 🙂

          • sonja

            Ma volim ja tvog brata nije da nije hahahaha ali provod je provod a necija braca se mogu uvek pronaci ali prave prijatelje ne pronalazi covek bas lako:D

        • Tempesta

          E da, u brzini zaboravih da prokomentarisem to što je Ćameli iz Atisgarda. Slažem se Sonji, to sam i ja pomislila, mora da ona ima neke veze s Kadambarinom tajnom. Valjda nije stvarno Rani Akaševa ćerka…. Da nije Nirbajeva?

          • sonja

            Znas sta,jedino me bune Akasheve i Cameline godine pa Ranine,ona ima 9.Nerviraju me sad ove rupe u mom gledanju Odbacene inace bih jasnije razmisljala.Moji moguci scenariji s obzirom na panditovo prorocanstvo da ce Ekadish prvi sin dati naslednika je da moze biti Akash otac. Drugi je ako je Cameli starija da moze ona biti Ekadishina cerka , mozda nezakonita a njen brat je sakrio umesto da je ubije pa njegova zena to zna i zato je zakljucana u sobu. I opet bi znaci Ekadeshino dete dalo tog prvog naslednika. A secas se kako je Ekadish govorila da drustvo nikad ne bi prihvatilo Mitino dete jer je provela par noc i u bordelu i zahtevala da abortira. Tako da za sada vise naginjem da je Cameli povezana direktno sa Ekadish.Da je Nirbajeva cerka opet mi gubi smisao panditovo prorocanstvo.

          • Tempesta

            E to uopšte ne bi bio loš scenario. Da vidi ona malo kako je to kad vređaš i dernjaš se, a ono tvoje rođeno dete…

  • Lejla Vivian

    Dobro jutro djevojke. Vidim raspisale se. Nijedna neće da mi kaže da je pervod izašao. Posebno Sonja koju sam nekad zvala da prijeđe na drugu stranicu Madhubale. Hvala Sonja.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!