Rani se izvini Ekadiš!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 482.ep.) 9.10.2014. – Rani se izvini Ekadiš!

download (2)
Miti: “Znam da Rani nije naša krv, ali počeli smo da je prihvatamo kao svoju! Volimo je kao da nam je ćerka! Ona je dete! Kakve veze ima čija je ćerka? Majka je ipak majka! Zar ta žena nema prava da postane majka? Zapravo bi otac te devojčice trebalo da se stidi jer ju je napravio, ali se nije potrudio ništa da sazna o rođenoj ćerki! Čak ni ne znamo ko joj je otac!”
Ekadiš je u međuvremenu došla i čula deo razgovora.
Ubaci se: “Ko bi mogao da napravi takvo dete? Taj čovek mora biti isto niža klasa! Kažem ti, to dete neće živeti u ovoj kući!”
Miti joj traži samo jednu šansu, promeniće Rani na bolje. Oglasi se Malvika, koja je tobož došla tu da poprska svetu vodicu, a ovamo naćulila uši: “Ko može promeniti takvu decu?”
Miti pobesni i naredi joj da prestane da se meša u porodične stvari, već joj je bezboj puta to rekla. Malvika je besna zbog načina na koji joj se obratila Miti. Ekadiš kaže Miti da Moli (Malvika) može da govori. To je njena (Ekadišina) porodica i ne želi u njoj lošu krv jer tako nešto uvek negativno utiče na ljude. Ona takve žene (prostitutke) nazove zmijama njihovog društva. Ako je majka prostitutka, šta će onda ta mala postati kad odraste. Primete Rani kako stoji tu.
Ona im vikne da je došla da se izvini, ali sada joj ne pada na pamet: “Mislila sam da je lepa seka u pravu, ali nikada se neću izviniti onima koji vređaju moju majku! Odlazim odavde! Ne želim da ostanem ovde!”
Ona potrči ka izlaznim vratima. Miti poleti za njom. Ekadiš vikne za Miti da pusti Rani da ide.
Miti napokon nekako zaustavi Rani: “Ne ideš nigde!”
Rani: “Znam da sam pogrešila! Tebi ću se izviniti jer si jako dobra! Ali, neću više da ostanem ovde!”
Dođe i Akaš. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

49 Komentar(a)

  • Tempesta

    Cela epizoda je bila prava drama. I, kad sam već izgubila nadu, voala! Preokret! Rani i Ekadiš se izmiriše! No, još jedan preokret i to u najavi, koja mi je razočaravajuća (sem delića kad Ekadiš zgrabi Malviku za gušu, to mi je bilo milina za gledati… nadam se da će je tako dohvatiti i kad sazna ko je u stvari.)…. Šta zaključiti… da Ekadiš ovo radi samo da njen sin ne bi otišao iz kuće za Miti… Bzvz… Svideo mi se kraj epi, verujem da vam je to očigledno, jer, baš sam se naslikala Akaša 😀 On i Ekadiš su mi bili jako simpatični na kraju.

      • sonja

        Ovi Indijci me naterase da se i ja savijam kako vetar duva. Ekadish me odusevi pa me razocara,Rani me iznervira pa me posle dusa zaboli, sa Miti mi je stalno toplo-hladno , i dalje mislim da se pre ove drame morala malo ozbiljnije pozabaviti Rani kao sto je uradila danas,ali kako bismo onda imali ovu dramu, jedino konstantno u mojim osecanjima je da bih ja zmiju koja puzi non-stop hvatala za gusu ali je ne bih tako brzo ni pustila( u stvari ne bih je uopste pustila hahahah) i naravno Akash za kojeg sam jos na zabavi rekla da je njegova zena nasla za shodno da ga obavesti ko je Rani da bi covek znao kako i sta treba.
        Ekadish nece cerku prostitutke u svojoj kuci… hmmm … a Cameli iz njihovog Atisgara…. a Rani podsetila Ekadish na Akasha kad je bio mali i kako joj se izvinjavao na isti nacin. Bojim se da Ekadish ne zveknu po licu neke mracne tajne upravo iz njene proslosti. Ne znam zasto ali stalno mi se sad vrzma po glavi njena snaja,zakljucana u sobi u Atisgartu koja je prestravljeno ponavljala Kadjri da zna jednu strasnu tajnu koju nikom ne sme da kaze. Da nije ta tajna Cameli?

        • Hanni

          Ova mi se epizoda veoma dopata posebno najava za iducu gdje Ekadis Malviku hvata za vrat.I ja mislim da je Cemali povezana sa Ekadis jer onako kako se prisjeca mjesta odakle dolazi sve je moguce….

          • sonja

            Uh, kako bih sad slatko napisala svoj scenario ali ne smem da brzam , em nisam sve epizode gledala em nije bas za verovati ovim scenaristima, oni zacas okrenu kako njima odgovara,zaborave detalje koje su nekad prikazali. Vidis da je izmedju ostalog ovo sad Ekadishina kuca a ne Bundelina:-)

          • sonja

            Hanni duso, ne vuci me za jezik. Vidis da nam pre neki dan doslo do zagusenja sajta,odmah sam rekla sebi skrati Sonja komentare,skrati hahahah

        • Marina

          Slazem se sa tobom u potpunosti. I ja sam pomislila da Cameli ima neke veze sa tom snajom.. Epizode su mi sve vise zanimljivije. Jedino mi se malo ne svidja sto su izbacili ostale likove, ali sta je tu je, ipak je ovo indijska serija..

          • sonja

            Stvarno postaju sve zanimljivije, po ovome sad rasplet bi trebao da bude bas neocekivan jedino ako nesto ne uprskaju kao sto su uprskali sa tim likovima koje su izbacili a mislim da bi bas sad imali mesta u ovo j prici. Ja imam inace bujnu mastu,po meni bi cak i Kana mogao da bude u opticaju.

          • sonja

            Pa ja tebi lepo pricam da u Indiju ne smem bez tebe nikako, ti si moj glas razuma. A i necu da idem bez tebe,nije zbog brata vec sto provod bez tebe ne moze biti isti:D

          • Lejla Vivian

            Hahahahahahaha znači ne voliš mog brata. 🙂 Provod dobro bit će kako želite gospođice Sonja 🙂

          • sonja

            Ma volim ja tvog brata nije da nije hahahaha ali provod je provod a necija braca se mogu uvek pronaci ali prave prijatelje ne pronalazi covek bas lako:D

        • Tempesta

          E da, u brzini zaboravih da prokomentarisem to što je Ćameli iz Atisgarda. Slažem se Sonji, to sam i ja pomislila, mora da ona ima neke veze s Kadambarinom tajnom. Valjda nije stvarno Rani Akaševa ćerka…. Da nije Nirbajeva?

          • sonja

            Znas sta,jedino me bune Akasheve i Cameline godine pa Ranine,ona ima 9.Nerviraju me sad ove rupe u mom gledanju Odbacene inace bih jasnije razmisljala.Moji moguci scenariji s obzirom na panditovo prorocanstvo da ce Ekadish prvi sin dati naslednika je da moze biti Akash otac. Drugi je ako je Cameli starija da moze ona biti Ekadishina cerka , mozda nezakonita a njen brat je sakrio umesto da je ubije pa njegova zena to zna i zato je zakljucana u sobu. I opet bi znaci Ekadeshino dete dalo tog prvog naslednika. A secas se kako je Ekadish govorila da drustvo nikad ne bi prihvatilo Mitino dete jer je provela par noc i u bordelu i zahtevala da abortira. Tako da za sada vise naginjem da je Cameli povezana direktno sa Ekadish.Da je Nirbajeva cerka opet mi gubi smisao panditovo prorocanstvo.

          • Tempesta

            E to uopšte ne bi bio loš scenario. Da vidi ona malo kako je to kad vređaš i dernjaš se, a ono tvoje rođeno dete…

  • Lejla Vivian

    Dobro jutro djevojke. Vidim raspisale se. Nijedna neće da mi kaže da je pervod izašao. Posebno Sonja koju sam nekad zvala da prijeđe na drugu stranicu Madhubale. Hvala Sonja.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!