Odbačeno Siroče 1030. epizoda – Dolazi do nesreće, most se ruši i ljudi umiru!

Surađ se nasmeje i negira: ,,Ne. Ja je puno volim. Poštujem je… Čakor je moje sve. Puno toga smo prošli zajedno. Nerazdvojni smo.”
Oni se uhvate za ruke i gledaju se romantično… Ovaj ih besno gleda, ali kreće da drami: ,,Živeli! Živela vaša ljubav! Puno sreće vam želim. Živi bili! Živi bili!”
Posao oko izgradnje mosta kreće… Buvan se takođe uključuje u to i grli ga, želi mu srećan rad i uspeh. Čakor dolazi da se vidi sa Surađem i donosi mu vedro “tiffin” (ručak, užinu). Surađ kreće da skida majicu, ali ga ona hvata za ruku: ,,Ne. Niko nema prava da gleda mog muža tako. Samo ja imam prava na tebe, zar ne? Srećan rad. Izvoli. Naručkaj se i nastavi sa poslom.”
Surađ se smeje i privuče je k sebi romantično: ,,Čakor… vruće mi je. Taman si došla kao ventilator da me rashladiš. Drago mi je što te vidim… Dođi. Nastaviću s radom kasnije…”
Surađ grli Čakor i hvata je oko struka, ali se Čakor smeje i izmigolji: ,,Sada ne. Poslovan si čovek, Surađ ji. Treba da budeš vredan i da radiš. Verujem u tebe… Baš sam srećna!”
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!