“Akaš nije loš, tetka. I kako to da objasnim snajki? Tetka, povukla sam se zbog Vaših reči, ali ne uspevam na ništa da se fokusiram i da se smirim. Toliko se osećam uplašeno i uznemireno misleći o budućnosti. Ko zna šta će da bude!” Teđasvini je smiruje: ,,Dete, ne brini, dete. Tvoja tetka je još uvek živa. I dok je ona živa, Akašu se ne može dogoditi ništa loše. Nakon Surađeve smrti, Čakor je izgubila kontrolu nad sobom. Ali sam ja sigurna da će me shvatiti i poslušati… ukoliko joj polako sve objasnim. Ti… Samo se odmori i opusti. Niko ne može da pogleda Akaša loše dok sam ja tu! Važi?” Obe se okrenu ka vratima kad čuju Akaša kako vrišti “tetka”. Anđor i Lila su budne, isto čuju ovo iz kreveta i pogledaju se. Anđor upita zabrinuto: ,,Teto, ovo je glas čike Akaša, zar ne? Zašto? Zašto on viče?” Lila smisli šta da kaže i slaže je: ,,Ovaj… On… Anđor… Oni igraju igru duhova. Akaš samo pravi buku da zastraši sve okolo. Ne brini ti o tome, molim te!” U sobi, Čakor batina Akaša motikom s puno mržnje i on urla u bolovima i doziva tetku (Teđasvini). Najava: Čakor kaže Akašu da će biti obešen za sva svoja zlodela. Teđasvini dođe i kaže da Akaš ne može to da učini. Lila primi poziv od ucenjivača. Akaš namigne Čakor. Ona se javi na poziv brzo.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!