Simar (1 174.ep.) 05.05.2015. – Maya ostaje u Baradvađ kući!

Prevod: Avika i Anabela. Hvala! 🙂
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Prem i Amar, a sa njima i Kalendar uđu kroz prozor.Rajveer još uvek u zraku drži Sida i Mayu.Prem ugleda pušku na sofi i uzme je, on udari Rajveera u vrat.On pogleda u Prema.Rajveer pane u nesvest.Prem i Amar pomognu Sidu i Mayu da stanu na noge. Amar:”Sidante, jesi dobro?” On klimne glavom.Maya:”Preme, Sidante, molim vas oprostite mi.Sve ovo trpite zbog mene.” Prem:”Ne, Mayo.Ne izvinjavaj se.Rajveer je naš krivac.(Prem pogleda Sida)Sada si se overio kakav je ovaj čovek.” Sid:”Kada pogledam situacija, mislim da bih trebao verovati u tvoje reči.Ali ja se ne sećam ničega.” Prem:”Ne brini se, ja sam sa tobom, cela porodica je sa tobom.Setit će se svega, samo moramo pozvati policiju da uhapse Rajveera.” Maya:”Ne, pre toga moram uzeti svoju moć.Jer je zbog te moći napravio Sidanta svojim robom.Da bi oslobodili Sidanta, moramo moć izvaditi bilo kako.Kada dobijem svoju moć, ja ću ga…” Amar se okrene. Amar:”Ali gde je on?” Svi su u šoku kada vide da ga nema.Oni pogledaju po kući, ali ga ne vide.” Roli i Simar razgovaraju. Roli:”Danas sam mnogo sretna, jer ste ti i zet ponovo postali jedno.Verovala sam da veze koje su od srca, Mata Rani ne dopušta da puknu.” Prem:”Dobro kažeš.” Prem, Amar i Kalendar stoje na vratima. Prem:”Veze koje su od srca nikada ne puknu, dođe do nesuglasica i svađa ali ne pucaju.Veže ih ljubav.” Oni uđu u kuću.A sa njima i Sid.Svi su sretni. Roli:”Sidante…” Ona dođe do njega, a svi ostali mu priđu. Staramajka:”Sidante…” Ona ga dodirne i poljubi.Njoj poeku suze. Simar pomisli:”Nakon toliko vremena, porodica je opet potpuna.” Staramajka pozove Sida da uđe.Svi sednu na sofe. Staramajka:”Kada sam saznala da si živ, uvek sam se molila Mata Rani da opet budeš sa nama.Došao je taj dan.Živela Mata Rani.” Sid:”Mnogo sam se trudio da se nečega setim, ali nikog ne prepoznajem.” Roli:”Nema veze, ne propoznaješ nas, ali mi prepoznajemo tebe.Bitno je samo da si ovde sa nama.A tvoja veza sa ovom kućom, sa ovom porodicom ne dolazi iz glave, već iz srca.Mata Rani je tu da nam pomogne da ti vratimo sećanje.” Roli pokaže mali prst i uzme njega za mali prst. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







47 Komentar(a)
RoSid (Martina Stoessel)
O bezveze,.ja se ponadala,konačno spasili Sida od njega,a oni se samo pretvarali..Neverovatne gluposti,..Maya je prelepa 😀
Potter
To su ti ipak INDIJSKE serije xDD
RoSid (Martina Stoessel)
Da u pravu si xD U stanju su svasta da urade.
Martina (EMDE)
Slazem se I ja sam se najezila kad sam videla Roli pored Sida kad ono on se samo pretvara da je shvatio da je Sid bezveze
RoSid (Martina Stoessel)
A stvarno bezveze,..nekako me poceo Sid nervirati….
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ja Sam jos juce pomislila da je sve drama za Mayu ali me kocila cinjenica da ne bi Sidant tolko napadao Raajvera da je save predstava .
Opet glupo bi bill da ocekujemo da Sidant tek tako dodje sebi.
Sa balkona je verovatmo gledao Prema lkog je gurnuo.
Sto se tice Maye sve je to super ali sta je sa Daksom ,Lilom I Vansnavi ?
Sinderella
Daksa je valjda mrtva.
Potter
I Vasnavi je mrtva.
Sinderella
A sta je sa Lilom?
Martina (EMDE)
To niko nezna verovatno su je zaboravili kao sto obicno I rade
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Da ne radim svima vama replike ovako : Kolko je meni poznato ,Maya je ubila Daksu ,Lily I Vanshnavi sad ako ju zele popraviti nek se nekako ispostavi da su zive I’ll da je to ucinio neko drugi.
Secate se u Odbacenoj svi smo mislili da je Akash ubio Muktinu prijateljicu I mladica iz nocnog kluba onda su u jednoj scenic samo rekli da nije on nego Nirbay.
” To nisam ja, nego moja Schauma” sistem. Vrlo efikasan rasplikator zapleta u Indijskim novelama.
Martina (EMDE)
Da znam da je ubila vasnavi I daksu ali za lilu nisam sigurna
Ssara Khan
Sara prosto blista!
Martina (EMDE)
Da bas je lepa
Ssara Khan
Samo Avike nešto nema…
Ali meni Sara popunjava sve praznine 😀
Martina (EMDE)
Da nje nema odavno dobro je da je Sara tu
Ssara Khan
Ona samo glumi u najbitnijim scenama, ostalo dublerka.
Ssara Khan
A nema ni naše Avike… Opet ja popunjavam praznine xD
Martina (EMDE)
Obe Avike su nam zauzete
Ssara Khan
Da, u gužvi su.. Avika naša samo meni piše..
Martina (EMDE)
Dobro je da se bar nekom javi jesi li procitala odbacenu ima I peta epizoda
Ssara Khan
Nemam baš vremena ali bacim pogled…
Martina (EMDE)
Ja ovih dana bas imam vreme za sve super da se neko setio da nam promeni kraj odbacene epi su dobre
Ssara Khan
Producente je na kraju verovatno mrzelo da pozovu glumce, organizuju epizodu i spreme je.
Martina (EMDE)
Mozda ali vecina hindi serjama je kraj bezveze uvek se zavrsava sa pet sest ljudi
Martina (EMDE)
Sigurno ima previse obeveza vidim I ti ne spavas jos dal ne ides u skolu
Ssara Khan
Ma idem, još moram da učestvujem u nekoj komediji pa jedva učim onaj tekst…
Martina (EMDE)
Samo ti uci a ja nemogu da spavam setila sam se roditelja I ne spava mi se
Ssara Khan
I meni je teško jer je uskoro godišnjica smrti mog oca…
Imam puno da učim, komedija, pa i Simar…
Martina (EMDE)
Otac ti je mrtav zao mi je ja dva dana nisam pricala sa njma I bas mi nedostju
Ssara Khan
Ne sekiraj se, sad će godina otkako ja nisam pa živim… Odnosno, moram.
Martina (EMDE)
Zao mi je ali mora se daje mora covek da nauci da zivi stim
Ssara Khan
Baš tako, nikad ne treba odustati.
Martina (EMDE)
Da draga nema odustanja
Ssara Khan
Ja sam vec bila otisla…
Martina (EMDE)
a nisi mi javila ni laku noc mi nisi rekla
Ssara Khan
Izvini, zapravo sam morala da obavim nesto, pa sam samo ostavila tablet upaljen, i kad sam se vratila nisam se setila da ga upalim ponovo jer se ugasio… xD
Martina (EMDE)
Nema veze salim se netreba cak da se izvinis
Ssara Khan
Hehe 🙂
Ssara Khan
Red Carpet, Tina i Manish…
Sinderella
Videla sam ove slike sinoc jos, Tina je bas slatka.
Dobro je da si ih postavila, pa da vide svi.
Ssara Khan
Da, Tina je prelepa.
Sinderella
I Deepika isto.
Ssara Khan
Videla sam i nju, a i Saru… Blistaju 🙂
deepika padukone (melani)
nzm…..sta da kazem….prevarila sam se mislila sam da sid shvatio da nije aryan….kad ono on je sa onnim cudivstem napravio plan…..ccccc….a mayu da pohvalim prelepa je…
Martina (EMDE)
Vikrant je dobio nagradu
Jeca
Ubačena nova epi. 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!