Simar (1 174.ep.) 05.05.2015. – Maya ostaje u Baradvađ kući!






Noć je, Sid i Roli spavaju u istoj sobi, on na kauču, ona na krevetu. Ona se uspravi u krevetu i pogleda ka Sidu. Priseti se nekih trenutaka sa njim, dođe do kauča i stane na kolena. Smeška se i mazi ga po kosi, on izgleda usnulo. Roli ga dotakne po licu, ali ubrzo zatim krene da ustane, ali ne može. On joj je stavio prst na pramen kose. Ona se smeje, ali je u isto vreme i jako tužna. Ona nežno izvuče kosu, uperi prstom ka njemu ali ga skloni. Raznežena je.
Sa druge strane, Simar namešta krevet kada dođe Prem do nje. U pozadini je neka pesma. Prem stavi Simar ruke na struk, ona njemu na grudi. On se smeška, ona napravi neku lažno-ozbiljnu facu.
Ona ga blago pogurne i krene da beži, ali je on uhvati i približi sebi, pogledom kao da je pita gde je pošla. Oboje se smeškaju, Prem joj dodirne rukama obraze. Oboje su jako srećni, zagrle sa puno ljubavi. Ona prisloni glavu na njegove grudi..
Roli je uplakana, priča usnulom Sidu: “Hej moj telohranitelju, dok se ovo ne završi, ja sam tvoja telohtaniteljka. (U pozadini je Sidova i Rolina muzika..) Tvoj štit. Nemoj misliti da si sam, ova tvoja Roli je uvek uz tebe.”
Ona ustane i ode u krevet, pokrije se i razneženo ga posmatra dok ne zaspi. Sid otvori oči, uspravi se i pogleda ka satu gde je 00:00. Zatim i ka usnuloj Roli. Ustane sa kauča, izađe iz sobe.
Zatim iz kuće.
Na svetlosti se ogledava nečija senka, silueta. Sid klekne i gleda, iznad njega je — Rajveer! Sid: “Zašto ovo tražiš od mene?” Rajveer mu rukom pokaže da ustane, on to i uradi. Stanu jedan pred drugoga. Rajveer: “Takva je osveta, ima dva načina. Jedan gde osvetnik ubije neprijatelja i zadovolji se osvetom, i drugi gde osvetnik svaki dan polako ubija neprijatelja. A za ovu Baradvađ porodicu sam izabrao ovaj drugi način. Želim ih mučiti svaki dan. Kako bi ostao u Baradvađ kući lako, morali smo da izvedemo dramu pred Mayom.” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







47 Komentar(a)
RoSid (Martina Stoessel)
O bezveze,.ja se ponadala,konačno spasili Sida od njega,a oni se samo pretvarali..Neverovatne gluposti,..Maya je prelepa 😀
Potter
To su ti ipak INDIJSKE serije xDD
RoSid (Martina Stoessel)
Da u pravu si xD U stanju su svasta da urade.
Martina (EMDE)
Slazem se I ja sam se najezila kad sam videla Roli pored Sida kad ono on se samo pretvara da je shvatio da je Sid bezveze
RoSid (Martina Stoessel)
A stvarno bezveze,..nekako me poceo Sid nervirati….
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ja Sam jos juce pomislila da je sve drama za Mayu ali me kocila cinjenica da ne bi Sidant tolko napadao Raajvera da je save predstava .
Opet glupo bi bill da ocekujemo da Sidant tek tako dodje sebi.
Sa balkona je verovatmo gledao Prema lkog je gurnuo.
Sto se tice Maye sve je to super ali sta je sa Daksom ,Lilom I Vansnavi ?
Sinderella
Daksa je valjda mrtva.
Potter
I Vasnavi je mrtva.
Sinderella
A sta je sa Lilom?
Martina (EMDE)
To niko nezna verovatno su je zaboravili kao sto obicno I rade
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Da ne radim svima vama replike ovako : Kolko je meni poznato ,Maya je ubila Daksu ,Lily I Vanshnavi sad ako ju zele popraviti nek se nekako ispostavi da su zive I’ll da je to ucinio neko drugi.
Secate se u Odbacenoj svi smo mislili da je Akash ubio Muktinu prijateljicu I mladica iz nocnog kluba onda su u jednoj scenic samo rekli da nije on nego Nirbay.
” To nisam ja, nego moja Schauma” sistem. Vrlo efikasan rasplikator zapleta u Indijskim novelama.
Martina (EMDE)
Da znam da je ubila vasnavi I daksu ali za lilu nisam sigurna
Ssara Khan
Sara prosto blista!
Martina (EMDE)
Da bas je lepa
Ssara Khan
Samo Avike nešto nema…
Ali meni Sara popunjava sve praznine 😀
Martina (EMDE)
Da nje nema odavno dobro je da je Sara tu
Ssara Khan
Ona samo glumi u najbitnijim scenama, ostalo dublerka.
Ssara Khan
A nema ni naše Avike… Opet ja popunjavam praznine xD
Martina (EMDE)
Obe Avike su nam zauzete
Ssara Khan
Da, u gužvi su.. Avika naša samo meni piše..
Martina (EMDE)
Dobro je da se bar nekom javi jesi li procitala odbacenu ima I peta epizoda
Ssara Khan
Nemam baš vremena ali bacim pogled…
Martina (EMDE)
Ja ovih dana bas imam vreme za sve super da se neko setio da nam promeni kraj odbacene epi su dobre
Ssara Khan
Producente je na kraju verovatno mrzelo da pozovu glumce, organizuju epizodu i spreme je.
Martina (EMDE)
Mozda ali vecina hindi serjama je kraj bezveze uvek se zavrsava sa pet sest ljudi
Martina (EMDE)
Sigurno ima previse obeveza vidim I ti ne spavas jos dal ne ides u skolu
Ssara Khan
Ma idem, još moram da učestvujem u nekoj komediji pa jedva učim onaj tekst…
Martina (EMDE)
Samo ti uci a ja nemogu da spavam setila sam se roditelja I ne spava mi se
Ssara Khan
I meni je teško jer je uskoro godišnjica smrti mog oca…
Imam puno da učim, komedija, pa i Simar…
Martina (EMDE)
Otac ti je mrtav zao mi je ja dva dana nisam pricala sa njma I bas mi nedostju
Ssara Khan
Ne sekiraj se, sad će godina otkako ja nisam pa živim… Odnosno, moram.
Martina (EMDE)
Zao mi je ali mora se daje mora covek da nauci da zivi stim
Ssara Khan
Baš tako, nikad ne treba odustati.
Martina (EMDE)
Da draga nema odustanja
Ssara Khan
Ja sam vec bila otisla…
Martina (EMDE)
a nisi mi javila ni laku noc mi nisi rekla
Ssara Khan
Izvini, zapravo sam morala da obavim nesto, pa sam samo ostavila tablet upaljen, i kad sam se vratila nisam se setila da ga upalim ponovo jer se ugasio… xD
Martina (EMDE)
Nema veze salim se netreba cak da se izvinis
Ssara Khan
Hehe 🙂
Ssara Khan
Red Carpet, Tina i Manish…
Sinderella
Videla sam ove slike sinoc jos, Tina je bas slatka.
Dobro je da si ih postavila, pa da vide svi.
Ssara Khan
Da, Tina je prelepa.
Sinderella
I Deepika isto.
Ssara Khan
Videla sam i nju, a i Saru… Blistaju 🙂
deepika padukone (melani)
nzm…..sta da kazem….prevarila sam se mislila sam da sid shvatio da nije aryan….kad ono on je sa onnim cudivstem napravio plan…..ccccc….a mayu da pohvalim prelepa je…
Martina (EMDE)
Vikrant je dobio nagradu
Jeca
Ubačena nova epi. 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!