Simar (1676. ep.) 09.12.2016. – Anđeli ne stiže na vreme da da lekove Agarwalu, Saroj je grdi zbog toga!
Vikram joj kaže: ,, I sama znaš da te neću udariti niti bilo kako povrediti , Anđeli, ali ovo sve … ” Anđeli: ,, Prihvatam svoju grešku. Ali sam bila zaglavljena u saobraćaju. To je van mojih mogućnost i moje kontrole. Uzela sam taxi, ali sam zakasnila opet. I to je moje greška, slažem se! ” On joj kaže: ,, Ali ti… “Anđeli mu kaže: ,, A onog dana za moj ‘munh dikhai’ ritual, otišla sam u tvoju firmu da te vidim, Vikrame. Ali je bilo kasno kada sam se vratila kući, a onda je Tai ji bila jako ljuta na mene. Probala sam da joj lepo objasnim kako je sve bilo. Ja se osećam loše jer je ona / Saroj bila uvređena od strane mene. ” Vikram govori u sebi: ,, Anđeli je uvidela svoju grešku. ” Anđeli mu kaže: ,, I to je greška moje majke, a ne od Tai ji.Ona je negativnošću popunila njen (Sarojin) mozak. Moja mama (Simar) joj je rekla kako ja ne znam da kuvam ali zapravo pravim ukusnu hranu.Šta da uradim sledeće? Pokušavam sve! Popravim jednu stvar, a onda se pokvari neka druga stvar! “Ona počinje da plače. Vikram joj kaže da prekine plakati. Anđeli odbija da ga sluša. Vikram joj kaže: ,, Saslušaj me, Anđeli. Tai ji od početka upravlja ovom kućom. Ona nas ponekad grdi, ali nas ipak sve voli. Ne brini.. Neće se ona ni sećati svega ovoga uskoro. I sve će biti normalno. ” Anđeli: ,, Zaista? ” Vikram: ,,Da. Ja sam baš gladan sada. ”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED. STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!