Indijske Serije,  Swaragini

Swaragini (07. ep.) 10.03.2015. – Lucky je ustvari Raginin vjerenik!

12825340_994109810636275_1324472690_n

One joj stavljaju jos nakita. Dadimaa donosi obredni tanjir i pandit pocinje molitvu.Tu su i Shekar i Dada ji.Kaze da ne padne neki zli urok na njihovu kucu.Ulaze unutra.Pandit stavlja neko zvonce na ulaz.Dida izlazi iz svoje kuce i secka povrce.Prica nesto o Shumi.Dadimaa je gleda.Jedna zena je pita sta radi.Dida kaze da je Shumi kupila mnogo povrca,raspravlja o hrani sa tom zenom.Dadimaa kaze da konacno imaju srecan momenat i da je ta Bengalka opet tu.Dida je pogleda.Dadimaa se pita do kada ce njen zli urok biti tu.Kaze panditu da uradi molitvu protiv uroka i tu jer najveci urok dolazi od strane Dide.Dida je besno pogleda.Sluga dolazi i kaze da su mladozenjini dosli.Swara dolazi do vrata.Dida kaze da ce sada biti zabavno,pozelece im dobrodoslicu i ona.Ugleda Swaru na vratima.Udje unutra.Swara ide za njom.Dida uzme nesto u ruke i krene napolje ali Shumi zatvori vrata.Shumi joj kaze da i unutra moze da sece povrce.Dida kaze da je napolju svezije.Shumi kaze da dobro zna da joj danas ne treba svez vazduh.Neka ih pusti danas,Ragini je kao Swara,kao njena unuka.Dida kaze da joj ona nije unuka,vec neprijatelj. Shumi:”Ne,mama.Tvoj neprijatelj je kaki(Dadimaa) a ne Ragini.A to neprijateljstvo sa kaki nikako da prestane.Ali makar pusti Ragini. Molim te,mama.Danas joj je veridba,ne unistavaj joj taj dan.”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

4 Komentar(a)

  • Vivian :D

    Mnogo mi je bilo žao Ragini i Sware. I jedna i druga su jako dobre,samo su jako različite. Obje su privržene porodici i sigurna sam da je Swara u istoj situaciji,da njoj njena Dida slaže i ona bi joj povjerovala. Zato ne krivim Ragini. Mnogo mi je žao što je izgubila majku i što je pod uticajem svoje bake. Swara je drugačija,ona je imala podršku svoje majke. Majke je veoma bitna karika u odrastanju. Shumi mi je jako gotivan lik,za razliku od Shekara.
    Nina,zašto ga zovu Lucky? Zar nije Laksh? 😀

    • Nina

      Pozz Vivi.Slazem se pocetak je te svakako ne krivim Ragini.Posle cu morati da opletem malo. 😀 hahaha
      Slazem se da je majcin uticaj mnogo bitan a kod Ragini Shekar i nije imao vremena za nju i onda je rasla pod uticajem Dadimaa ne znajuci da li je taj uticaj dobar ili ne.Shumi je meni od starijih likova najgotivniji uvek bila,Shekar mi nikada nije legao kao lik.
      Jeste,Laksh mu je pravo ime ali ga u drustvu zovu Lucky i onda je prevod prvih epizoda kao Lucky pa posle prelazi u Laksh.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!