Indijske Serije,  Swaragini

Swaragini (19. ep.) 26.03.2015. – Laksh saznaje da je Swara Shekarova kćerka!

capture-20160311-203820

Shekar se izvinjava Ragini i kaze da ima pravo da izrazi svoj bol cerkama.On kaze da ima dve cerke,Swaragini.Ragini je u suzama. Dadimaa mu kaze da prica o Jhankinoj smrti i krivi za to Shumi.Shekar je pita zasto puni Raginine usi protiv Shumi:”Ti dobro znas da je Jhanki pala zbog tebe.Ti si je gurnula.” Dadimaa:”Jhanki se borila samnom i pala.” Shekar je pita zasto laze:”Sharmistha nije nikada unistila necije postovanje ispred drustva.Siguran sam da ti je rekla istinu u kuci.” Dadimaa se naljuti.Shekar kaze da je istina uvek prava.Ragini place,odlazi unutra.Dada ji kaze da njegova proslost povredjuje njegovu cerku.Laksh cuje kada Shekar kaze da ima dve cerke. Najava:Shekar daje lekciju komsijama koji pricaju lose o Swari.On kaze da ona nije njihov neprijatelj.Laksh se pita sta bi bilo kada bi Durga Prasad saznaju istinu o Swari i da li bi onda raskinio veridbu.Durga Prasad dolazi kod Dada ji-a i raskida veridbu,upravo tada Laksh dolazi tu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

9 Komentar(a)

  • helena

    I konacno sam prva sa komentarem, Nina ispunila sam obecanje cim sam ugrabila slobodno, evo me ovde, serija je odlicna, a za tvoj prevod sve pohvale, svaka cast. Meni je Laksh privlacniji od Sanksiya, ali dobro nije ni on los, iako jos uvek nismo ni blizu Indije verujem da cemo je stici, puno pozdrava za tebe.

    • Nina

      Drago mi je da si svratila Helena,kada god mozes dodji da analiziramo bice mi drago.
      Naravno svako ima svoje misljenje,nijedan nije los svako je lep na svoj nacin.
      Idemo polako,epizoda po epizoda verujem da cemo stici pogotovo kada pocne raspust,za sada trudim se da svaku epizodu opisem kako treba.

    • Nina

      Pozz Vivi,verujem da je tako,dobro mu doslo ali opet nece biti tako lako. 😀
      Poslala sam ti novu epizodu da znas.
      Bas sam odgledala epizode u Indiji,ostala mi jos jedna.Kakva samo najava,da Laksh ide u zatvor zbog Kavyininog ubistva i da postoji sansa da Ragini bude sa njenim bratom Kartikom.Ja sam jos u soku od te najave. 😀

      • Vivian :D

        Svašta,Laksh je sigurno hipnostisan ili nešto slično. Kad mu se Sanski obraćao,on kao robot stoji.
        Ragini sa Kartikom? Neee. Jeste Laksh loš,ali on mora biti sa Ragini. 😀

        • Nina

          To sam i ja pomislila i nasla sam negde da veruju da je hipnoza ili magija.Ne moguce je da odjednom nema sta da kaze i samo ponavlja Kavyine reci.Garant opet neke vestice cuda. 😀
          Slazem se mada bi mu bila dobra pouka da ga to pecne pa da on malo juri za njom.Bilo bi zanimljivo gledati sa jedne strane taj ljubavni trougao a na drugoj neka nam SwaSan posalju lepo na medeni mesec da gledamo malo romantike. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!