Indijske Serije,  Swaragini

Swaragini (21. ep.) 30.03.2015. – Neko ulazi u naselje usred noći!

12834916_997529330294323_1598565475_n

Prijatelj kaze da ni onda nece uspeti.Laksh se priseti Raginine brige i kaze da se i tada moze spasiti. Swara kaze Didi da ima vesti zbog kojih ce ona biti srecna.Hrani je slatkisima i kaze Shumi da i ona uzme.Swara kaze da je Raginina veridba raskinuta.Dida je srecna i kaze da ce podeliti slatkise celom komsiluku.Shumi je pita otkada je pocela da uziva u nesreci drugih.Swara kaze da su oni neprijatelji i zasto bi se osecala lose zbog necije cerke.Ona misli kako mora da kaze to kako bi izazvala da Shumine emocije izadju. Shumi vidi da se Ragini moli i kaze da njeno vencanje ne bi trebalo da postane porodicni problem.Shumi kaze Ragini da joj se Swara sve ispricala.Ragini odlazi bez da ista kaze.Swara dolazi tu i pita je zasto je zabrinuta kada se i Shekaru ne svidja Laksh.Shumi kaze da se Laksh promenio.Swara pita cemu poenta kada se Dadimaa i Shekar svadjaju kao i Laksh i njegov otac,trebala bi da prestane da se brine za Ragini.Shumi kaze da je Ragini njena cerka,onda se ispravi i kaze kao cerka.Swara kaze da njen plan radi. Swara zove Ragini i pita je da li ce cuti pricu.Ragini cuje njen glas i pita je zasto je zove sada.Swara kaze da zna da ona place i da nece spavati,zato je zelela da joj se pridruzi.Ona dovodi lutke i kaze joj Lakshevu pricu,kako mu se roditelji ne slazu sa venacnjem zbog njegovih gresaka.Ragini kaze da svaki covek gresi.Swara nastavi sa sve lutkama i Ragini se smeje.Swara kaze da ako joj se svidja Laksh,treba da kaze Shekaru.Ragini klimne glavom.Swara je pita zasto onda jos uvek ceka,treba da misli na sebe i svoji Laksha. Ragini razmislja dok Swara zatvori prozor. Tokom noci,neko oblaci cebe i ulazi u naselje dok je Swara budna i cuje korake.Ona vidi nekoga i misli da je lopov.
Najava:Swara udje u Ragininu sobu i kaze da Dadimaa dolazi.Dadimaa je zove.Dida vidi coveka sa cebetom i misli da je lopov. Ragini i Laksh su napeti.
Picture source: www.swaragini.com.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

14 Komentar(a)

  • Nina

    Da malo ukrasim komentare sa mojim najdrazima. 😀
    Vivi je postavila dobar prevod ali fali nam Sanski pa cu ga dodati ovde. 😀

      • Nina

        Ako nista makar si sve ubacila inace ne smem ubacivati pre slike da stetim poslu. 😀
        Ova zadnja sa novom frizurom i njegovim okicama,pa ja ne mogu nista vise reci… 😀

          • Nina

            Svi zaista zure.Koji god glumac da pogledam,ozenjen.Da li je to Vivi,Barun,Varun…Mishal nam nije mada njemu bi bilo lepo vreme je a ovi su bili relativno mladi mada ako su nasli osobe svog zivota zasto da ne.Meni su Helly i on preslatki zaista volim da ih gledam zajedno,neverovatna hemija.

          • Nina

            Ni ja nisam znala od pre ali mislim da ima jedno 3 godine odkako je ozenjen.I ja se nadam da se druze bar tako izgleda kad daju intervjue preslatki su zaista.Helly prati na instagramu i twiteru a Varun nazalost nema.

    • mirsada

      Cure, prije ćete vi stići Indiju nego ja vas, ovih dana sam strašno iscrpljena i umorna pa sam propustila ili prevode ili epi, nema veze, pratila sam je povremeno, uzmem vremena pa pogledam odjednom tri epi.

      • Nina

        Trudimo se da radimo brzo pogotovo kada je vikend.Ima jos dosta ali polako,nigde ne zurimo.Drago mi je sto pratis,kada god ugrabis vremena nema veze. 🙂

        • mirsada

          Teško mi je da se upustim u komentare , moram dobro poznavati situaciju da bih nešto prokomentarisala, glumci mi se sviđaju, optički mi se Laksh sviđa, a kao lik ide gore, dole, i ovo što je na vjencanju uradio hhhh,dalje nisam nove epi gledala, počela pratiti ovdje na sajtu.

          • Nina

            Razumem te u potpunosti.Kada god budes mogla ti komentarisi,ako imas neke nedoumice zbog propustenih epizoda pitaj rado cemo sve objasniti.Laksh je zaista konfuzan sve gore dole kroz celu seriju.Taman mislim da je zasluzio da bude srecan to je to ali onda krene opet dole pa ne znam zaista vise da li da ga volim ili ne.No ovde cemo polako ali trenutno je nadmen tatin sin,videcemo vec kako ce krenuti.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!