Swaragini (369. ep.) 25.07.2016. – Dadimaa uzima Shuminu bebu zarad osvete!

Sestra prodaje bebu prosjakinji i kaže da je prerano rođena, ako bude prosila sa njom, dobiće više novca. Prosjakinja kupuje bebu i daje joj novac.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Komšinice dolaze i pitaju Sujatu i Annupurnu da li su primorali Ragini da ima dete pa je ona glumila. Sujata veli da moraju da izađu. Ragini dolazi tada sa Lakshem i Sanskaarem. Komšinica pita Ragini da ne glumi ponovo i kaže da je urazumila njenu svojtu. Ragini kaže da zna o čemu su pričali. Sujata pita gde je Swara. Sanskaar veli da ju je ostavio sa Shumi. Sujata pita zašto je to uradio. Trebao je ostaviti Ragini tamo. Ragini odlazi plačući. Laksh kaže da je on takođe odgovoran sa njom. Annupurna pita Sujatu da ne reaguje tako.
Najava: Ragini kaže Lakshu da je svi porede sa Swarom i da to ne može podneti više. Ona pita da li će je svi razumeti. Kasnije, Shumi čuje plač bebe. Dadimaa zove med. sestru i pita da li je odvela bebu na takvo mesto, odakle neće moći da se vrati. Ona se okrene i vidi Shekara kako stoji.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






6 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Ova Dadimma je odvratna
Nina
Zaista ovo je vrh njenih lazi i gluposti.
Mahpeyker Kosem Sultan
Ona mu ovde dođe nešto ko Nani iz Odbaĉene?
Nina
Pa da ali Ragini ovaj put nije sa njom tako da sad nju koristi kao razlog za osvetu a Ragini to ne treba. Sad njoj krivo sto su je izvredjali. Pa otkud to kad si pokusala da im ubijes dete vise puta.
Mahpeyker Kosem Sultan
Sad su mi Raglak dragi,ali mi je Swalak i dalje top par ovde.
Silila sam sebe da mi se dopadne Varun al ne ide…
Nina
A meni oterao Vivija sa prve pozicije. Zaista ga obozavam. Nije los Namish ali opet nekako Dusica je moj izbor.
Slatki su Raglak pogotovo kada su se podrzavali po prvi put sada ali opet SwaSan je nesto posebno.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!