Shakti ( 109. ep. ), 21.10.2016., Harman i Soumya se konačno vide, on je spašava od bandita!
Harman se zahvaljuje puno Kaustubu. Kaustub je srećan i govori: ,, Šta to pričaš? Odan sam ti i ja sam ti obećao kako ću ti dovesti Soumyu nazad. Idite odmah odavde (zbog bezbednosti)..” Harman: ,, A šta sa tobom?” Kaustub odgovara: ,, Ja sam dobro. Odvedi Soumyu brzo odavde pre no što se kinnari i siledžije vrate. Brini se o Soumyi a mi ćemo se videti opet kasnije.” Harman odlazi sa Soumyom na motociklu. Kaustub gleda.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Saya je besna, ona prilazi Kaustubu i jako ga ošamari. Saya/Malika mu govori: ,, Zbog tebe, Tarana/Soumya je uspela da pobegne! Neću ti dopustiti da ovo učiniš opet i uništiću te!” Kaustub joj kaže: ,, Ja sam je naterao da beži..? Pitaj Rani i Raveenu gde su htele da pošalju Soumyu sa siledžijama. Ti si htela da Soumya ostane sa tobom bez njene želje i odobrenja, a to se naziva ,zatvorom’, sila/kazna koju su dobili zatvorenici bez ikakve veze.” Saya je šokirana i ošamućena njegovim rečima. Druge siledžije vide Harmana sa Soumyom i komentarišu kako je on Harak Singhov sin. Harman misli kako ne treba da se bori/tuče sa njima sada dok je Soumya sa njim. On ubrza motocikl, a oni su na korak bili da ga prate.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sestre - Shakti
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

34 Komentar(a)
helena
Ovo je definitivno nabolja epizoda do sada!!!!
Maya
I meni, bukvalno sam uživala prevodeći je.
helena
Da ali oppet kreće drama i radnja koja mi se ne dopada nimalo.
Irma
❤❤❤❤❤
Sanja
E vala i ovo da dočekasmo da Harman pronađe Soumyu nakon dužeg vremena,ali ja mislim da će ovde još dosta da bude zapleta i drame.
Irma
Nacekali se jesmo ali vredelo je, ova epizoda je bila vrhunska, ja sam u potpunosti uzivala gledajuci ih zajedno ❤
helena
I romantično, zamsili samo da te spase tvoj voljeni, princ na belom konju. Onaj ko te voli!!! Ih, kreću mi zazubice hahaa…
Irma
Zamisljam ja nego mene nece niko da me kindipuje tako da moj dragi nema priliku da me spasava…
helena
Uf jel bi vise volela da te spasi grcki bog ili sadasni decko.
Irma
Hahaha… Pa kad vec pitas, to bih morala dobro da razmislim, grckog boga smo gledali u akcijama i spasavanjima njegovih heroina, fenomenalno se pokazao, a ovog moga jos neznam kako bi on izgledao u takvu ulogu, pre bih ja njega spasila nego on mene… hahaha…
helena
Uffff, pa sad ga upropasti, mozda se on pretvara, pa da te iznenadi ako dodje do takve nezgode. Verujem da si ti imucna ma sve bi sredila, no, romanticarka treba da dopusti da je princ na belom konju spase!!!!
helena
Aha pa moze i na ferariju, ako si ljubitel bre voznje, ja jesam tako da trazim zestoke momke, nisam ti ja za mekisare haha.
Irma
I ja macko volim brze voznje ali takva ti je sada trenutna situacija…
helena
Jel volis trke, helikoptere, avione ili motorcice!!!?????
Irma
Ja volim brza auta
helena
A ja pored toga avione, onisum oja strast želela sam postati pilot ali mi roditelji nisu dali da idem u vazduhoplovnu školu.
helena
Bogami nije, ako znaš onu pesmu od Cvije najnoviju kaže ovako: “Opasna krivina zivot brzo prodje”
A ja vise nisam klinac, samo gledam na sat
I jurim kao nikad jer hocu da te nadjem
Pa se nadam ipak da si ona prava
Nocu slabo spavam,
Nocu slabo spavam
helena
Pazi sad, neko te pozdravla. Hritik otputovao u Egipat tooooooooooo
https://uploads.disquscdn.com/images/1b4bc0b853d41745156963da505adf5d680bdcaef03ac5999ec5b2184732f17a.jpg
helena
Sigurno!!! Ovaj, htela sam te pitati jer si čula za holivudskog glumvca Pola Wokera.
Irma
Nisam, ko je ta macka?
helena
O bože, kakva mačka plavušan holivudski glumac.
Irma
Hahaha… Ja pomislih neka cura kad ono jos jedan plavusan
helena
Dobar holivudski frajer, nazalost i on poginuo 30 novembra 2013.
Irma
Sta, stvarno???
helena
Da, poginuo je 30 novembra 2013b godine. Mahom sam odgledala sve njegove filmove, otisao je rano u 40 godini zivota stvarno bih volela kada bi imala prilike da pogleda smeko njegovo ostvarenje!!!
Irma
Kako je ovaj zivot cudan, puno mladih i divnih osoba je prerano napustilo ovaj svet…
helena
Pol kao mladic od 20 godina, stvarno je bio prirodno lep.
https://uploads.disquscdn.com/images/f193db00adfa239535f032dd2ed6c670b723f410e701881ddf18f676281efdb7.jpg
Irma
Stvarno je bilo predivan decko
helena
Eh bio je nemackog porekla, tome poreklu i duguje plavu kosu i prodorne oci boje neba. Zvali su ga kauboj i playboy…
Irma
Kad sam videla sliku odmah sam rekla kao da je nemac
helena
Osim toga je pomešan je sa još dva porekla, šta misliš iz koje zemlje dolazi još!????
Irma
Neznam tacno a ovako se lici na ove nemce, mada je on imao posebnu lepotu
helena
Bio je englez, kubanac, pa još i irskog porekla, stvarno šteta prirodno lep.
https://uploads.disquscdn.com/images/27a543045f10df539ae2c1fae0cf17509024ea1798bf3b23b33cb2914065189b.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/eec1fcc3733138d63cb6c3557d76e1467927693f5444fb66180e1d3a496bc880.jpg
helena
Kao mladić je bio problematičan, tek se kasnije primirio, eh d aznaš pojedine detale njegovog života. Možda je tebi onako antipatičan. No pak, za mene je on i psole smrti lep frajer, mnogo sam i njega volela zaista.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!