Shakti ( 109. ep. ), 21.10.2016., Harman i Soumya se konačno vide, on je spašava od bandita!
Surbi kaže Nimmi kako sada može da prekine svoj post. Ona joj daje vodu, Nimmi popije vodu i prekine svoj post. Ona se ponovo i ponovo zahvaljuje Bogu i srećna je puno. Surbi se takođe zahvaljuje Bogu. Nimmi govori Surbi da zovne Harmana i pita ga kada će doći sa Soumyom kući. Mahinder viče kako je Harman spasao Soumyu, ali kako da je voli on bi vratio Soumyu svojoj/Harmanovoj kući a ne ovde u kuću. On kuca na vrata govoreći Nimmi da ih otvori.
Nimmi pita Surbi da zovne Harmana. Surbi zove, ali on je nedostupan. Surbi govori Nimmi i Biđu da je Harmanov telefon nedostupan. Biđi je zabrinuta. Nimmi joj govori da će Soumya sada doći i da više neće upadati ni u kakve nevolje i probleme. Mahinder je u sobi sa Biđi i ne zna šta da radi, on zove Preeto ali se ona ne javlja. On baca telefon besno. Harman zove Preeto/Prito i kaže joj da se zahvali Mata Rani sa ,ghee’/topljenim maslom i govori joj da kaže Haraku Singhu da je dao rođendan čoveeku koji je održao svoju reč. Harman govori Preeto da je Soumya pronađena! Preeto/Prito je šokirana. Ona prekida poziv i pita Haraka Singha šta će se desiti sada. Ona je zabrinuta i pita ga šta ako izgubi svoje dete. Oni se gledaju šokirano.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Harman pita Soumyu da opere svoje lice jer ne liči kao njegova Soumya nego liči na Soumyu kakvu je doveo iz onog/kinnar sveta. Soumya opere svoje lice a on gleda emotivno njeno lice bez šminke.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sestre - Shakti
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
34 Komentar(a)
helena
Ovo je definitivno nabolja epizoda do sada!!!!
Maya
I meni, bukvalno sam uživala prevodeći je.
helena
Da ali oppet kreće drama i radnja koja mi se ne dopada nimalo.
Irma
❤❤❤❤❤
Sanja
E vala i ovo da dočekasmo da Harman pronađe Soumyu nakon dužeg vremena,ali ja mislim da će ovde još dosta da bude zapleta i drame.
Irma
Nacekali se jesmo ali vredelo je, ova epizoda je bila vrhunska, ja sam u potpunosti uzivala gledajuci ih zajedno ❤
helena
I romantično, zamsili samo da te spase tvoj voljeni, princ na belom konju. Onaj ko te voli!!! Ih, kreću mi zazubice hahaa…
Irma
Zamisljam ja nego mene nece niko da me kindipuje tako da moj dragi nema priliku da me spasava…
helena
Uf jel bi vise volela da te spasi grcki bog ili sadasni decko.
Irma
Hahaha… Pa kad vec pitas, to bih morala dobro da razmislim, grckog boga smo gledali u akcijama i spasavanjima njegovih heroina, fenomenalno se pokazao, a ovog moga jos neznam kako bi on izgledao u takvu ulogu, pre bih ja njega spasila nego on mene… hahaha…
helena
Uffff, pa sad ga upropasti, mozda se on pretvara, pa da te iznenadi ako dodje do takve nezgode. Verujem da si ti imucna ma sve bi sredila, no, romanticarka treba da dopusti da je princ na belom konju spase!!!!
helena
Aha pa moze i na ferariju, ako si ljubitel bre voznje, ja jesam tako da trazim zestoke momke, nisam ti ja za mekisare haha.
Irma
I ja macko volim brze voznje ali takva ti je sada trenutna situacija…
helena
Jel volis trke, helikoptere, avione ili motorcice!!!?????
Irma
Ja volim brza auta
helena
A ja pored toga avione, onisum oja strast želela sam postati pilot ali mi roditelji nisu dali da idem u vazduhoplovnu školu.
helena
Bogami nije, ako znaš onu pesmu od Cvije najnoviju kaže ovako: “Opasna krivina zivot brzo prodje”
A ja vise nisam klinac, samo gledam na sat
I jurim kao nikad jer hocu da te nadjem
Pa se nadam ipak da si ona prava
Nocu slabo spavam,
Nocu slabo spavam
helena
Pazi sad, neko te pozdravla. Hritik otputovao u Egipat tooooooooooo
https://uploads.disquscdn.com/images/1b4bc0b853d41745156963da505adf5d680bdcaef03ac5999ec5b2184732f17a.jpg
helena
Sigurno!!! Ovaj, htela sam te pitati jer si čula za holivudskog glumvca Pola Wokera.
Irma
Nisam, ko je ta macka?
helena
O bože, kakva mačka plavušan holivudski glumac.
Irma
Hahaha… Ja pomislih neka cura kad ono jos jedan plavusan
helena
Dobar holivudski frajer, nazalost i on poginuo 30 novembra 2013.
Irma
Sta, stvarno???
helena
Da, poginuo je 30 novembra 2013b godine. Mahom sam odgledala sve njegove filmove, otisao je rano u 40 godini zivota stvarno bih volela kada bi imala prilike da pogleda smeko njegovo ostvarenje!!!
Irma
Kako je ovaj zivot cudan, puno mladih i divnih osoba je prerano napustilo ovaj svet…
helena
Pol kao mladic od 20 godina, stvarno je bio prirodno lep.
https://uploads.disquscdn.com/images/f193db00adfa239535f032dd2ed6c670b723f410e701881ddf18f676281efdb7.jpg
Irma
Stvarno je bilo predivan decko
helena
Eh bio je nemackog porekla, tome poreklu i duguje plavu kosu i prodorne oci boje neba. Zvali su ga kauboj i playboy…
Irma
Kad sam videla sliku odmah sam rekla kao da je nemac
helena
Osim toga je pomešan je sa još dva porekla, šta misliš iz koje zemlje dolazi još!????
Irma
Neznam tacno a ovako se lici na ove nemce, mada je on imao posebnu lepotu
helena
Bio je englez, kubanac, pa još i irskog porekla, stvarno šteta prirodno lep.
https://uploads.disquscdn.com/images/27a543045f10df539ae2c1fae0cf17509024ea1798bf3b23b33cb2914065189b.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/eec1fcc3733138d63cb6c3557d76e1467927693f5444fb66180e1d3a496bc880.jpg
helena
Kao mladić je bio problematičan, tek se kasnije primirio, eh d aznaš pojedine detale njegovog života. Možda je tebi onako antipatičan. No pak, za mene je on i psole smrti lep frajer, mnogo sam i njega volela zaista.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!