Indijske Serije,  Madhubala

Madhubala – 19.05.2014. – Agni stavlja otrovnu zmiju u Madhuinu sobu!

capture-20140519-200604

Bai zove Agni. Agni komentariše kako mora da bude tu i da čuje vriske Madhu. Bai je opet pozove i ona ode. Madhu: “Neka mi neko pomogne, spasite me!” RK uđe u sobu: “Šta je bilo Rani?” Madhu skoči na njega i zagrli ga. RK se nasmeši. RK: “Romantična si danas, pokazuješ mi ljubav.” Madhu: “Ne..” RK: “Razumem, mnogo me voliš.” Ona mu pokaže zmiju. RK: “Pokazuješ na krevet, zar ne osećaš da su tvoje namere prave, ne mogu da verujem da li je ovo stvarno ili sanjam.” Madhu: “Vidi tamo.” RK pogleda zmiju. Madhu ga zagrli.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

RK: “Ne želiš da me pustiš ni na minut, čak ni ja ne želim da te pustim, ali ne želim da me iko vidi kako te grlim. Čekaj ovde, vratiću se dok popričam sa njim.” RK pozdravi zmiju: “Mi smo od nedavno u braku, molim te idi, ne uništavaj naše živote. Da li ćeš otići ili da te ostavim napolju? Dobro, pođi sa mnom.” Madhu gleda šokirano. RK drži zmiju. Madhu ga pita šta radi. RK joj kaže da uzme zmiju i da ga drže. Madhu: “Ne, molim te.” RK: “On je naš Bog, ne budi uplašena, on će te blagosloviti.” Madhu: “Molim te pusti to, izbaci to.” RK ostavi zmiju na krevetu pa ga Madhu opet zagrli. Oni se gledaju. RK se nasmeši: “Divno, govorila si da nećeš dozvoliti da te dotaknem a danas si u mom zagrljaju, toliko ljubavi, divno. hvala Bogu.”

On kaže da je znao da će ih zmija spojiti/približiti, doneo bi mnogo zmija u ovu sobu. Madhu ga pogleda. Ona se skloni od njega i kaže mu da se ne ponaša nedolično i da izbaci zmiju. Zamoli ga. On pita kada se on ponašao nedolično, ona je ddošla kod njega. Ona kaže da je uplašena. On kaže da strah koji spaja muža i ženu je dobar. Zmija ode. Madhu mu kaže kako može tako da se ponaša, šta da ju je zmija ujela. RK kaže da ne, on je sa njom, on se igrao sa zmijama od detinjstva, nakon što ju je video (valjda zmija), možda počne da ujeda ljude. On se nasmeši. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

19 Komentar(a)

  • ANITAA

    Jeco hvala na prevodu i kada si nasla vremena u ovakvoj situaciji,narode kakva je stuacija kod vas sa ovim poplavama.Koad mene hvla bogu nije nista bilo osim par malih klizista a kod vas,zao mije naroda bez obzira koje su vjere,ocigledo to ovih dana nije ni vazno svi smo kao jedno,svi se trudimo pomoci onima kojima je najteze.
    a sada sto se tice serije svidjela mi se epizoda,konacno taj zagrljaj nedostajale su mi ovakve scene.Trebala bi Madhu da se cesce plasi a spas da trazi u RK.Ona njega voli,ali poslije ubistva AK je ogorcena na njega,ali se nadam da ce ubrzo i to proci i da ce poceti sa malo ljepsim scenama.

    • Jeca

      Dok god sam u mogućnosti, prevodiću. Kod mene za sad ništa, ali ako se Sava izlije, pitanje je šta će biti…
      Što se tiče serije, sad mi nije jasno da li planiraju uskoro kraj ili ne.

      • Lejla

        I ja isto JECO ja sam u Sarajevu i hvala Bogu kod mene nije bilo strašno kao kod drugih. I ja se pokušavam opustiti uz seriju,ali opet mi misli odu na žrtve koje su pogođene ovom katastrofom.

  • aida

    Ja ne znam gdje ti Jeco živiš, ali želim ti da bez posljedica dočekaš kraj ove kataklizme.U ratu, ja sam izgubila sve, ali su mi pomagali oni koji su imali barem nešto.Sada je vrijeme da ja , odnosno mi koji nismo pogođeni ovom katastrofom , pomognemo ljudima koji su u nevolji .Bog nas podsjeća da smo svi, isti.
    Što se tiče serije,ona je moje utočište od svakodnevnih ružnih stvari,a sada i ove apokalipse.Barem u ovih nekoliko minuta uživam u ovoj lijepoj i nestvarnoj priči koji mi grije dušu.

    • Jeca

      Ja sam iz Beograda, rekli su da sutra nama preti novi talas. I ja pokušavam da se opustim uz serije, ali nekako uvek mislim na ove strašne događaje…

  • Lejla

    Pozdrav narode kod mene isto nije bilo poplave, ali žao mi naroda koji je pretrpio ogromnu štetu. Ja slabo navraćam na forum ovih dana sam bila angažovana na podjeli humanitarne i namjeravam to raditi dokle god je moguće. A što se serije tiče nadam se da će kraj biti sretan i da će svi dobiti što su zaslužili.

  • Lejla

    misliš pogled na zmiju ili na Madhu? Ako je za Madhu šta ćeš čovjek se iznenadio što mu je žena skočila u naručje.

  • aida

    Ma njemu je stvarno nedostajao njen zagrljaj.Ali, ona još uvijek suzdržana.
    Prvo se moraju se razjasniti neke važne stvari, a prije svega ubistvo AK.Ako to bude pozitivno, Madhu će biti sretna.

  • Lejla

    Dobar je skroz. Sviđa mi se. On je onaj slatki lopov koji krije svoje osjećaje. Jedva dočekao da ga Madhu zagrli. Pozdrav.

  • Lejla

    Dokad će biti. Sad joj kaže postani moja RANI, ili ću od kuće napraviti zatvor. Nema joj druge nego da prihvati ono što RAJA kaže.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!