Indijske Serije,  Madhubala

Madhubala – 26.06.2014. – RK zapali diju na Madhuinom dlanu!

capture-20140626-221115

Lela uđe: “Nigde ti nećeš ići! Samo se odmori. Opet si počeo da im služiš! Ako RK sazna da radiš protiv njega, opet će te strpati u zatvor.” Bitu je prekoreva. Oni se raspravljaju. Lela kaže da razume sve, Radha i Madhu ga okreću protiv njih, žele nju da izbace i da one zavladaju ovom kućom. Bitu joj kaže da ode. Radha plače.

Agni kaže Dauu da im je RK pokazao da je doveo Madhu da je muči, ali on još uvek ima osećanja prema njoj, pokazao je mržnju, ali je još uvek voli. Bhanu: “Dakle, možemo da mučimo Madhu.”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Dau: “Da, mi ne brinemo o Rađi. Agni može da nauči Madhu lekciju. Nateraj je da vrišti u bolu. Ako ona pati, Baiina duša će dobiti mir.” Agni: “Dobro, gledaj kako ću da je nateram da pati. Prvo će da počisti celu kuću, a onda će da kuva.” Dau: “Samo želim da mučiš Madhu.” Agni se nasmeši.

Falguni leči Madhuinu izgorelu ruku i podržava Madhu. Madhu kaže da ako ovo može dati sreći Radhi i Bituu, onda je ona u miru. Agni dođe i ismeva ih obe.

Ona kaže Madhu da očisti kuću, a potom ode. Madhu: “Uradiću to, ona ne zna granice moje izdržljivosti.” Ona dođe do sobe i stane ispred sećajući se silovanja. Madhu: “Kako mogu da se vratim u sobu gde mi je život uništen? Vreme me je učinilo bespomoćnom da živim sa čovekom koji mi je uništio život, zašto bih se plašila ove sobe? Moraću da očistim prljavštinu iz ove sobe, kao ii z svačijeg života ovde.” Ona počne da čisti sobu. RK dođe i pocepa džak pasulja prosuvši sve po podu. Kaže kako se sad njen posao povećao. Madhu šokirano gleda. RK joj kaže da uradi taj posao svim srcem, mora mnogo više da uradi. Madhu ga ljutito gleda.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete: RK razmišlja kako mu se spava, a sigurno se i Madhu spava, ali ona mora biti budna cele noći. Razmišlja kakav posao da joj da sad.

Razgovarajte sa likovima iz serije Madhubala

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

68 Komentar(a)

    • Jeca

      Svuda piše da se završava u julu, čak je i producent izjavio da će biti srećan kraj (a oni ne pominju kraj dok se ne približi).

  • DINA

    Hvala na prevodu. Zadnje dvije epizode nisu ništa posebno.Razvučena radnja i puno priće. Ipak mislim da će Bituji pokrenuti priću o Madhuinim roditeljima pa će postati malo zanimljivije. Ova nova podloga za komentarisanje ima više mogučnosti ali gdje su svi ostali.Možda imaju problem.

    • jap

      Ovo je sve jednostvno receno DOSADNO također ne verujrem da zavrsava ova serija za 16 dana oni su tek poceli ali kazem Nedaj Boze da nijedana serija ne traje ko MN (mala nevrsta igra mislim da od 2009 godine).
      Bittudia I Radha bas ko da jih je strah da kazu Madhu istinu o njenoj davnjoj (predrođenom) proslosti.
      Kad ce vise malo vise uzbuđenja I romanse.
      Znam da se u 1. sezoni grdni Vivi umorijo noseci Madhu *te na stepenicama ↑↓ pa nosaj po sobi u glavnom je sve bila u njegovom zagrljaju a sad izgleda da su naseg Vivia zaboljele ruke ili ima ona njegova žena umjesane prse tu sa scenaristom da Da Bog da je Vivi uhvati sa scenaristom posle bi sledio razvod braka 😀 I otiso bi sa Drsthi (nedaj boze nikom nikakav razvod brez hitne potrebe) samo malo onako neka glupost I onako nam je ovde tako dosadno. Nazalos Lejla meni je prikazan samo Jecin avtar ono Oko a ovo drugo je prazno . :/

      • Lejla

        Ni meni se ne sviđa nijedna epizoda. Što ti kažeš vrijeme je da jednom sazna ko su joj roditelji. Onda druga stvar ovu osvetu što je Rađa smisllio djeluje mi kao dijete kad se naljuti pa onda krene da radi neke stvari u inat. Mislim odrastao si čovjek ako već hoćeš osvetu onda smisli bolji način a ne ovako uzeti fotelju pocjepati istresti stiropor nasred sobe i hajd sad pokupi. A nikako da se on počinje prisjećati kako je došlo do toga da je on te noći kad je da kažem silovao a nije, da se zapita što se napio, Koga je drogirao, ko je otišao do Madhu da joj javi da mu je Baiji u bolnici i da joj je trebala pomoć. Madhu mu govori a on ništa. Slažem se prva sezona bila je super bilo je kakve takve akcije sad ništa. Ona udovica je na Madhuinoj strani ona joj isto govori da treba da kaže istinu ali ko će njoj vjerovati. Stvarno su im reditelji nesposobni neznaju smisliti radnju kako treba. A bolje da se serija završi sve što duže traje sve je gore.Sama si rekla kako mala nevjesta traje od 2009-te. Nema smisla da dalje snimaju.

  • atv

    meni se ovaj način komentarisanja sviđa.baš je super a epizoda je užas RK stvarno pretjeruje sa tim nasilničkim ponašanjem.Prevod je kao i uvijek sjajan i mnogo mi se sviđa.

  • jap

    U pravu si Lejla Rađa je sad ko ljuto I ludo dete.Tolko je nasilja I mržnje u ovoj seriji stvarno užas bolja je bila Depali nego sad Madhu I Rađa. Ipak Depali je imala onog ludog Sikija pored sebe koji me je uvek malo nasmijo. A sad samo sedis I gledas kad ce biti malo romantike ili nesto zanimlivo. JEDVA CEKAM TAJ KRAJ misim da zavrsava sa sretnim vencanjem Madhu-Rađa a da do taput se sve razjasni I sazna. Mozda se cak I oni majmuni (Rađina familija) promenje u dobre vile. 😀

  • DINA

    Još uvijek nisam postavila avatar, tražim nešto što liči na mene.
    Madhu opet muči jadnog Radžu.Pali diju na svom dlanu, a on jadan ne može da gleda.
    Meni se vraća film na I sezonu kada je RK planirao osvetu Madhu, kada je od gline napravio naselje gdje ona živi pa onda korak po korak smišljao kako da joj naudi. Radio je gadosti ali sa stilom. Strast i mržnja su se smjenjivali iz momenta u momenat, a znali su nas i nasmijati kada sve krene nekim drugim tokom. A onda borba RK sa samim sobom, s jedne strane RK koji se zaljubio u Madhu, a s druge strane prepotentni i samoljubivi RK.
    Ovo sada kao da su upali u ruke srednjovjekovne inkvizicije i samo čekam kada će početi donositi sprave za rastezanje, mučenje (ima ih 10 koliko znam) i na kraju lomača.
    Nema veze, prihvatam ovo kao uvod jer ovaj tok radnje ne pokazuje nikakve druge elemente.

      • DINA

        Ah ona će da od živitinja napravi ljude.Samo malo je bolja, ušutila se.Glumi Mahotmu Gandija. Samo čekam kada će joj puknuti film. Vjerovatno čim vidi bilo kakav izlaz.

        • Lejla

          Bolje da oni od nje čovjeka naprave, oni su ljudi davno postali, a Madhubala još uvijek nije. Ona je za mene životinja.

      • DINA

        Njima je bitno da se osvete i nije bitno dal je u pitanju dija ili nešto drugo.Radza je odlučio da joj više ne popušta mada mu to teško pada.

  • atl

    Dali neko od vas zna gdje bih mogla pogledati prve epizode serije Madhubala, jer sam tu seriju pocela pratiti u vremenu kada se ona srece i upoznaje Sultana, neznam sta se desavalo u prvim epizodama. Pokusavala sam otici na razne strane naci nesto al sam samo na you tube nasla nekoliko i toje sve.

  • Lejla

    Čitala sam današnji prevod epizoda je sve gora i gora od RK-a koji je bio mentalno poremećen napravili su veliko nepodnošljivo dijete.On više nema pojma šta da radi i kako da se približi Madhubali. Mislim da će on popustiti i zavoljeti je prije završetka osvete.

    • DINA

      Zvači i ti si odgledala ovu top shop epizodu. Možeš zamisliti imaju raznih aparata: usisivać, mikser, sjeckalicu….

      • Lejla

        Zaposlena žena, pa spaja ugodno s korisnim. Dok RK smišlja poslove za svoju ženu, ona smišlja koju mašinu da kupi.

        • DINA

          Dobro je odradila prezentaciju.Izgleda da si u pravu, Radza nam je oduševljen i počinje se gubiti u vlastitoj osveti.Ispade da je oženio idealnu ženu.
          Na kraju će je opet braniti od ostatka porodice.

          • Lejla

            Šta da kažem 🙂 čim joj dozvoljava da spava a vidi da snjom nema koristi da se bori. Spretna žena šta ćeš. Može se udati. 🙂

          • DINA

            Draga Lejla otkako su postavii ovaj novi način komentarisanja nema nam Aide,Milene,Ivane,Natali…….,Sonja je možda već u Indiji. Iskreno se nadam da će se pojaviti.

          • Lejla

            Možda se pojave. Sonja je rekla da ima obaveza. Možda je skoknula do Indije pa onako mudro rekla da ima obaveza. 🙂

          • sonja

            hahaha Lejla , pa ne bih ja bez vas isla u Indiju ni za zivu glavu. Eno me, pojavila sam se malopre ali jos uvek nisam savladala ovo. Mislila sam da ce mi komentar biti dole a on gore , a mozda sam i na pogresnoj stranici, znas da ste me uvek ti ili Dina vukle na pravu.

          • sonja

            Auh Lejla, dobro je . Ziva sam se preznojila. Rekoh hocu da istrazujem malo pa da postavim profilnu slicicu i ups prvo postavim pogresnu hahahaha. Sad je sve u redu, a onu od malopre ako si videla, pogresno… pogresno , ne govori nikom :)) . Nisam gledale epizode inace, nisam bila u mogucnosti, danas sam stigla i procitala prevode samo. Kasnije veceras cu ih pogledati ali na osnovu prevoda pih, mogla bih stosta reci. Mnogo toga naravno o liku i delu gospodjice Madhu ali dotaci cu se samo precapa sad. Nije mi jasno koga to Madhu pravi ludim. To sto Bhanu njoj nije rekao da Raja treba da da krv svojoj Baiji sta toliko menja na stvari. Rekao je da je u ozbiljnom stanju i da zeli da vidi Raju. Zar nije imala pravo na to da vidi svog sina poslednji put? A najgore od svega , sad su oni svi sokirani kad je to ona rekla, ok i ja navijam da se monstrum Bhanu razotkrije sto pre, ali ponavljam u cemu je razlika da li zena koja je u ozbiljnom stanju zeli da vidi svog sina ili da dobije krv. Sta to umanjuje Madhuinu sebicnost, ovo moze , ovo ne moze. I ko garantuje da bi verovala Bhanuu cak i da joj je rekao za krv. Sama je rekla svojoj babi da mu nije poverovala da je Baiji ozbiljno povredjena.

          • Lejla

            Nisam ništa vidjela sad sam sjela za laptop. Ona ovim putem želi da sama nagovori monstruma da prizna zločin. Pametna je to žena. 🙂 ja nisam htjela Vivianovu sliku da stavim ako mu žena dođe i vidi ubila bi me. Zabranila bi mi dolazak u Indiju a to mi netreba.

  • sonja

    Dobar dan dobar dan drage moje. Ovo je poslednji put da izostajem sa sajta, nema me par dana i vec neke novine. Jedva se iskobeljah sa ovim modernim naprednim stranicama a pitanje je da li cu uopste isplivati sa komentarom do kraja. Mozda ostanem negde zaglavljena hahahaha. Ceo dan se bakcem sa ovim, doslo mi u momentu da odem na ubrzani kurs kod Madhu , vidim njoj savrseno od ruke ide rukovanje najnovijim cudima tehnologije, usisivac, mikser, sta ono jos, ah, da pegla… e ovde cu se zaustaviti, kao sto rekoh ne znam ni da li ce mi proci komentar pa da ne napadam dzabe vise jadnu Madhu a tako je divna, pametna, skromna , nimalo ne gleda ljude sa visine, nesebicna, pozrtvovana , toliko plemenita i dobra da sama sebe uporedjuje sa njihovim Bogovima, dok druge ne prestaje da naziva seljacima i zivotinjama … ako vas bas interesuje mogu ja jos o njoj ali za sada cu vam reci da ne pamtim kad sam u zivotu navijala toliko PROTIV glavne junakinje kao sad , recju mnogo mi je antipaticna. Sad jos da istrazim kako da postavim profilnu slicicu… pogadjate verovatno koga bih :))

    • Lejla

      Neka si vala Sonja navratila pomislila sam da dernečiš s Vivianom. 🙂 Konačno Madhu progovorila. Valjda je mašinerija umorila. 🙂

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!