Indijske Serije,  Simar

Simar (1584. ep.) 10.08.2016. – Prem čuje Simarino ime preko telefona, Anđeli vozi auto pijana!

capture-20160811-231527Prem čuje Simarino ime preko telefona,Anđeli vozi pijana!

Prevod: Maya. Hvala. 😀
Epizoda počinje s Premom koji besno baca fajlove.On pita menadžera hoće li mu on govoriti šta će da radi.Menadžer kaže da brine za njegovo/Premovo zdravlje.Prem: ,,Moje zdravlje nije tvoj problem!Daj mi te fajlove za projekat.”On(menadžer) odlazi. Prem: ,,Koja porodica?Porodica što živi ovde je tako usamljena…”
S druge strane,Anđeli vozi auto sa svoje dve prijateljice.Ona vozi auto brzo i pređe preko blata koje padne na nekog starog čoveka.Njena prijateljica je pita: ,,Jesi li ti pijana?”Anđeli: ,,Stari ljudi trebaju biti u kući.”Njena druga prijateljica: ,,Uhapsiće nas policajac.”Anđeli: ,,Kada mu kažem svoje ime,izviniće nam se.”
Piyush,Rohan,Roshni i Simar su u kolima i voze se ka hramu.Rohan vozi kola.Piyush: ,,Ovo su moja kola i ja ne mogu da ih vozim?”Simar: ,,Prvo trebaš da naučiš da voziš pažljivo.”Piyush kaže da može i da zna.Rohan: ,,Ti ćeš voziti kada se budemo vraćali.”Piyush: ,,Hvala ti,brate.”
Oni se voze i dalje,Piyush: ,,Vozi brže.”Rohan: ,,Pogledajte ono.”Anđeli je u kolima sa drugaricama i pravi selfije za vreme vožnje.Piyush: ,,Ona je glupa!”Rohan: ,,Cela staza je blokirana zbog nje!”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

9 Komentar(a)

  • Nina

    Slabo sam pre pratila Simar ali od prvog skoka pa do sada jako je zanimljivo. Obozavam porodicne drame, bez nadprirodnih stvari i ovo je sada bas takva serija. Praticu je od sada cesce i komentarisati. Hvala Mayi na divnom prevodu.

      • Nina

        Pozdrav i tebi Mayo. Teško je opstati uz seriju sa toliko epizoda koja je imala i dobre i loše delove. Gotivila sam Mayu i Mohini a posle od Indravati mi se nije sviđalo. Nadam se da će sada ostati u ovome. Zaista mislim da je nekih 300 epizoda sasvim dosta i da sve posle gubi smisao sa istom postavom i samo uvođenjem zlikovaca.

        • Maya

          Slažem se ali Indusi moraju uvek da daju svakoj seriji preko 300-400 epizoda(posebno u ovo zadnje vreme-Swaragini,Thapki Pyaar Ki,Ishq Ka Rang Safed…).Ja sam isto gotivila Mohini i Patali Devi ali posle mi je sa onom iz bisera i iluzijama onim svim bilo baš glupo.Za koju ti seriju glasaš da se daje/prevodi preko sajta umesto Male Neveste?

  • Maya

    Uskoro nova epizoda Simar stiže na sajt.Ukratko o novoj epizodi:Anđeli udara Piyusha i ona se vraća svojoj kući.Pojavljuju se u novoj epizodi još i Kuši i Pari.Iskreno mislim da će Rohan i Anđeli biti kasnije zajedno a saznaćete u novoj epizodi i zašto to mislim.Pozdrav!

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!