Simar (1584. ep.) 10.08.2016. – Prem čuje Simarino ime preko telefona, Anđeli vozi auto pijana!
Roshni: ,,Zatrubi joj.”On trubi.Anđeline prijateljice: ,,Hajde.Idemo.”Anđeli: ,,Neću dok ne dobijem predivan selfi!”Ona se slika.Piyush: ,,Ne možemo preko nje.”Simar: ,,Rohane,ti sam odluči kako ćeš.”Rohan: ,,Ne brinite,samo gledajte.”Oni prolaze pored Anđelinih kola.Piyush joj kroz prozor pokazuje 
Simar i deca stižu u hram.Oni rade arti.Simar ugleda ‘babu’.Simar: ,,Vi gledate u mene?”On: ,,Vidim tugu na tvom licu.Svi traže nešto.Ponekada se borimo za našu porodicu i oni nas ostave same.Tvoja životna priča će biti ispisana ovim detetom(predpostavljam da misli na Piyusha,prim.prevod).
Anđeli se pozdravi sa prijateljicama i one izađu iz kola.Anđeli vozi pijana.Anđeli udari u kolica sa voćem svojim kolima.Anđeli izađe iz kola,čovek viče na nju i pita je da li zna šta je uradila.Anđeli: ,,Zašto se stavili to ovde?”Čovek: ,,To ćeš da mi sada kažeš?”Svi ljudi se okupe oko njih.Simar i deca izađu iz hrama i vide tu situaciju.Piyush pita nekog čoveka tu o čemu se radi i ovaj mu kaže.Simar kaže da se ne mešaju.Rohan: ,,Hajmo kući.”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







9 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Dopadaju mi se ove nove epizode
Nina
Slabo sam pre pratila Simar ali od prvog skoka pa do sada jako je zanimljivo. Obozavam porodicne drame, bez nadprirodnih stvari i ovo je sada bas takva serija. Praticu je od sada cesce i komentarisati. Hvala Mayi na divnom prevodu.
Maya
Drago mi je što ima fanova i za ovu seriju.Hvala i tebi što pratiš seriju,srdačan pozdrav za Ninu.
Nina
Pozdrav i tebi Mayo. Teško je opstati uz seriju sa toliko epizoda koja je imala i dobre i loše delove. Gotivila sam Mayu i Mohini a posle od Indravati mi se nije sviđalo. Nadam se da će sada ostati u ovome. Zaista mislim da je nekih 300 epizoda sasvim dosta i da sve posle gubi smisao sa istom postavom i samo uvođenjem zlikovaca.
Maya
Slažem se ali Indusi moraju uvek da daju svakoj seriji preko 300-400 epizoda(posebno u ovo zadnje vreme-Swaragini,Thapki Pyaar Ki,Ishq Ka Rang Safed…).Ja sam isto gotivila Mohini i Patali Devi ali posle mi je sa onom iz bisera i iluzijama onim svim bilo baš glupo.Za koju ti seriju glasaš da se daje/prevodi preko sajta umesto Male Neveste?
Nina
Za Shakti na prvom mestu a ako ne ona onda Kasam.
Maya
Uskoro nova epizoda Simar stiže na sajt.Ukratko o novoj epizodi:Anđeli udara Piyusha i ona se vraća svojoj kući.Pojavljuju se u novoj epizodi još i Kuši i Pari.Iskreno mislim da će Rohan i Anđeli biti kasnije zajedno a saznaćete u novoj epizodi i zašto to mislim.Pozdrav!
Nina
I ja isto pratim Shakti samo ali mi se i Kasam cini dobrom pa mi je kao druga opcija.
Maya
Nadam se da će adminka izabrati Shakti.Ili makar Kasam.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!